Wpis z mikrobloga

Chce jechać z koleżankami na babskie wakacje za granice z dziewczynami na kilka dni, a niebieskiemu sie to nie podoba..
Że niby co, że będę go zdradzać? - tak, dokładnie o to nam chodzi... wszystkie jedziemy tam żeby przez 5 dni mieć nieprzerwane orgie z kim popadnie...
Weźcie coś doradźcie bo nie wiem już co robić.

#logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JestemKolejnymRozowymPaskiem: przecież sama napisałaś, że jedziesz go zdradzić za granice, to nie rozumiem o co masz pretensje, że cię nie puści ( ͡° ͜ʖ ͡°) No co chłopaczyna może się martwi, a może jest zazdrosny, ale może spróbuj mu wytłumaczyć, że jesteś dużą dziewczynką i nie potrzebujesz stałej opieki dorosłego, a związek ma rozwijać, a nie ograniczać, czy coś w tym stylu. Tak samo macie telefon
  • Odpowiedz
@JestemKolejnymRozowymPaskiem: nie myślę że będzie chciał zerwać, przecież was nie znam, nie wiem kim jesteście, ile czasu się znacie, jakie grzeszki macie za uszami.
Zerwanie przedstawiłem jako prawy koniec spektrum możliwych konsekwencji, bez przypisania prawdopodobieństwa.

że się martwi że coś ci się stanie? a co ma powiedzieć? Zwizualizować scenario w którym dosiadasz Makumbę? przecież to by tylko podziałało na twoją wyobraźnię
  • Odpowiedz
Że niby co, że będę go zdradzać? - tak, dokładnie o to nam chodzi... wszystkie jedziemy tam żeby przez 5 dni mieć nieprzerwane orgie z kim popadnie...


@JestemKolejnymRozowymPaskiem: udanej zabawy, tylko syfa albo ciąży nie przywieźcie swoim partnerom z wakacji
  • Odpowiedz
ale że za granicę trzeba jechać dupczyć, i to nie za granicę województwa, to nie wiedziałem.


@cacum3: za granicą nikt nie rozpozna jak idzie się za rękę z hebanowym królewiczem, a w Polsce wszędzie i zawsze można się natknąć na ciekawską sąsiadkę
  • Odpowiedz
@JestemKolejnymRozowymPaskiem: ciężko osądzać w tej sprawie, to zależy o relacji być może jest powód dla którego wątpi czy będziesz wierna, być może sam wie co by robił w takiej sytuacji z kolegami i dlatego ci nie ufa. Także konkludując, nie znając was, #!$%@? można ustalić.
  • Odpowiedz
@JestemKolejnymRozowymPaskiem: normalna rzecz, że chcesz wyjechać że swoimi koleżankami. Jest miejsce na wyjazdy z partnerem, ale normalne, że chcesz spędzić czas ze znajomymi bez niego.

Imho problemy z zaufaniem. Porozmawiajcie jak dorośli i na ten temat, skąd to się bierze i spróbujcie rozwiązać problem.

Ciekawe, co wykopki by powiedziały, jakby to chłop chciał wyjechać, a różowa by zabraniała...
  • Odpowiedz
@JestemKolejnymRozowymPaskiem: oczywiście, że gość ma rację. Jesteś w związku czy robisz prywatę?

To nie jest wyjazd na weekend gdzieś w Polskę, żeby iść na balet i sobie śmieszne fotki zrobić.

Koleżanki każdą jedną ma partnera? A może któraś jest ta słynna śmieszna wyzwolona co partnera do szczęścia nie potrzebuje? A może dwie? A może to one nakręcają żebyś zostawiła nudziarza w domu, bo one nudziarza nie mają i się chcą
  • Odpowiedz
@JestemKolejnymRozowymPaskiem: No oczywiście że chodzi o skakanie po hebanowym księciu, z jakiego innego powodu robić wakacje bez partnera? Po co Ci w takim razie partner jak nawet na wakacje jedziecie osobno XD


@LowcaSpuchy: widac tag przegryw zobowiazuje. jak juz znajdziesz sobie dzieczyne i bedziesz z nia dluzej niz 3 dni to zobaczysz ze zdrowo jest czasem spedzic troche czasu osobno
  • Odpowiedz