Wpis z mikrobloga

Followup do wcześniejszego wpisu link

Powiem Wam, że nie spodziewałem się tego, że jak napiszę że warto dbać o siebie, myć zęby i podkręcić swój status i wizerunek by polepszyć opcje matrymonialne to spotka się to z takim oporem. Przykład:

@semilanceata

ja #!$%@? żeby takie cuda odwalać byle tylko dotknąć cipska xD

- cuda czyli mycie zębów? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Zasugerowałem też upgrade ubioru i środka transportu może delikatnie ponad stan na daną chwilę i usłyszałem odpowiedzi o tym, że nie chcecie być pozerami albo nie chcecie blachary no i że ubrania z motywami fantasy i anime są przecież spoko.

To ja odpowiem raz jeszcze, że zęby brudne z gówna, ubrania z motywami anime i zagazowana skoda Fabia spowodują, że wszystkie kobiety nieważne czy blachary czy nie jednogłośnie raz na zawsze zatrzasną Wam drzwi do reprodukcji waszego materiału genetycznego i po tym jak dostaniecie już łokcia tenisisty od walenia konia to zdechniecie samotnie w Waszych jaskiniach grając w gry i kolekcjonując figurki z warhammera.

Czasami gdy sytuacja jest beznadziejna i ktoś nie jest chadem to albo ma opcje “fake it till you make it” podczas której może się czegoś nauczy i zdobędzie trochę pewności siebie albo czeka go wieczna samotność - uważam, że z dwojga złego lepiej wybrać to pierwsze.

#przegryw #tinder #badoo #randkujzwykopem #stulejacontent
spiritualChad - Followup do wcześniejszego wpisu link

Powiem Wam, że nie spodziewałe...

źródło: trueschool outrage

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Voltrex: wykopek to nigdy nie ogarnia logicznego myślenia... To był zbiór porad dla spierdonów żeby kogoś poznać. Znajdzie się pewnie ktoś kto zębów nie myje i rucha co nie oznacza że trzeba mieć brudne z gówna zęby żeby poruchać ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@spiritualChad: +1. ostatnio ogarniam kolegę, który mieszka w nieco większym, ale umierającym mieście. Trochę się żali, informuje o progressie w pracy nad sobą etc. Widze samego siebie sprzed lat, gdy myślałem że to jest trudne. Od paru lat jestem w związku i straciłem trochę tego męskiego charakteru podrywacza, ale to jest jak z jazdą na rowerze - raz się nauczysz, pamiętasz na całe życie. Prawdą jest to, co mówi Musisz
  • Odpowiedz