Aktywne Wpisy
CzarnaAlbinoska +114
A takie bento robię mężowi na nockę ^^
grilowany wrap z domową pasta z tuńczyka, ogórkiem i sałatą, jajko z majonezem, grillowana cukinia w panierce z parmezanu, polana sirracha mayo, dodatki rzodkiewki w kwiatki (wyglądają retarded ale nie umiem jak japońce), na górze śliwka w plasterkach i czereśnie, koreański pikantny smaczek, ciastko z serem i solą i kostka czekolady w pudełeczku ^^
#gotujzwykopem
grilowany wrap z domową pasta z tuńczyka, ogórkiem i sałatą, jajko z majonezem, grillowana cukinia w panierce z parmezanu, polana sirracha mayo, dodatki rzodkiewki w kwiatki (wyglądają retarded ale nie umiem jak japońce), na górze śliwka w plasterkach i czereśnie, koreański pikantny smaczek, ciastko z serem i solą i kostka czekolady w pudełeczku ^^
#gotujzwykopem
źródło: 1000017803
Pobierz
bArrek +140
Urodziny starokawalerakie 🥳
źródło: 1000047841
Pobierz




Mam 37 lat a moja dziewczyna 28. Jesteśmy razem trzy lata. Wczoraj oświadczyła mi, że jednak dzieci nie chce bo jak widzi życie znajomych, to jacy są smutni, zmęczeni, ograniczeni i jak narzekają na koszty to odechciało jej się całkowicie.
Kropkę nad i postawiły wakacje z moją siostrą i jej rodziną z dziećmi. Faktycznie nie wyglądało to jak kolorowe życie...
Podłamało mnie to. Czuję się trochę oszukany przez nią...
#zwiazki
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
Podziwiam odwagę, w wieku 37 la myslec o kompletnym pozbawieniu sie 5ciu lat zycia. Szacun.
Natomiast może jej się jeszcze zmienić, albo co ważniejsze tobie się może zmienić ( ͡º ͜ʖ͡º)
No to jak nie chce dzieci, to wrazie wojny na front i tyrka do 67 roku życia. :)
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
Hihi, najpierw fundamenty, potem związek, podstawy staremu dziadowi trzeba tłumaczyć.
ty się jeszcze raz zastanów po co ci dzieci
kup sobie psa - codziennie będziesz wstawal rano, wychodził na spacery kupował karmę i chodził po weterynarzach za 500 zł
podoba ci się? to pomnóż to wszystko razy 3 i będziesz miał pojęcie o dziecku
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
Najbardziej co zniechęca do macierzyństwa do obcowanie z rodziną co ma pieluszkowe zapalenie mózgu.
Jestem w wieku twojej różowej - 3 lata temu urodziła mi się siostrzenica a mężowi bratanek. Pierwsze dzieci w rodzinach.
Matko boska, jaki to był koszmar - wszyscy się spuszczali nad tymi dzieciakami, nie umieli o niczym innym gadać, ciągle na siłę tymi gówniarami uszczęśliwiali a jak ja przychodziłam to non stop się darły i 100 piszczących
Bez żebyś tyle czekał. Raczej już koniec tego związku. Przykro mi