Wpis z mikrobloga

@hoRacy: a no mamy takiego w pracy, zarąbista sprawa! polecam! tyle zasięgu, że go nie widzisz i już tylko na ekranie smartfona obczajasz dokad lecisz :D

na aliexpress chyba dość tanio wychodzi taki sprzęt
@kj5: Youtube w fullHD tnie do 5Mbps i jakoś wszyscy oglądamy, wiec 2,3 x więcej danych mi styka. Mam dashcam 15Mbps i jakość mnie zadowala. Sample w internecie też zdają się być piękne: https://www.youtube.com/watch?v=fuGvMb89hig&hd=1

Plastyczność taka jak w gopro - ostrzy na oo i nie ma miłej głębi

@daczka92: łatwo to rozbić? Generalnie jak jest z trwałością Phantomów? Stukniesz delikatnie, pukniesz i kaplica? Czy nie jest tak źle i w
@hoRacy: szef zrzucił swojego z 8 pietra bo mu ptaki przeleciały przez niego i do serwisu poszedł (nie na złom), trochę zapłacił ale lata, trzeba mieć dużo śmigieł na początek, reszta jest dość solidna

najlepsza opcja jak zgubisz zasięg to wraca do miejsca z którego wrócił albo aż złapie zasięg, wtedy staje. Puszczamy go z dachu firmy i raz nie mógł złapać zasięgu aż do lądowania, delikatnie sam wylądował metr od
@hoRacy: a nie wiem jaki serwis. Ja się już w życiu interesowałem quadrocopterami i latalem jakimiś handmade także dla newbie mogę powiedzieć tyle że dla mnie banalnie proste do lotu, kumpel, który latał po raz pierwszy w życiu dawał rade (bez startu i lądowania), jest mega stabilny w powietrzu, puszczasz wszystko a on stoi w miejscu nawet jak jest wiatr (oczywiście przy porywach go nosi, ale przy stałym wietrze jest łatwo)
@hoRacy: Chodzi mi raczje o plastyczność w poście/color gradingu. 12mb/s to jest tragedia, połowa AVCHD. Do tego afaik kamera nagrywa albo baaardzo ostro (artefakty) albo totalni mydli więc ze skrajności w skrajność. Chyba lepiej kupić zwykłego dj phantom + gopro + gimball.