Wpis z mikrobloga

@qew12: ja też, najlepiej bym spał 12h każdego dnia ale muszę pracować, bo inaczej będę bezdomny, a rodziców też muszę utrzymać z mojej pracy bo mają za niską rentę
  • Odpowiedz
@qew12 Poprzednie posiłki wyglądały ok, szczególnie te kluski, ale barszcz czerwony z makaronem przerasta moje rozumowanie xD

@Zgrywajac_twardziela Może to taki eksperyment społeczny, jutro podadzą rosół z ziemniakami czy coś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@qew12 Taka ciekawostka: z "całkowitą niezdolnością do pracy" można pracować, potwierdzone info. Wystarczy nie przekroczyć progu, przez który każą zwrócić ci część renty. Ale jak się pracować nie chce, to każda wymówka jest dobra.
  • Odpowiedz
  • 4
@hyacinthus: No tak, bo jak ktoś ma przez ZUS i inną instytucje stwierdzoną całkowitą niezdolność do pracy, to mu się nie chce pracować po prostu. Niezdolność nic nie znaczy przecież ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@qew12 Ah, gdyby tylko instytucje siedziały w głowach osób, które mają niezdolność do pracy. Bo przecież ludzie wcale nie udają i nie oszukują, a orzecznicy ZUSu znają się na wszystkim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz