Wpis z mikrobloga

które mają powodować u nas wylew, że planeta ginie


@ashwaganda: ależ to nie planeta ginie, planeta sobie dalej będzie nak...wiać dookoła słońca ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ginąć będą ludzie, a także migrować z terenów szczególnie ciepłych, szczególnie do nas, na północ. Jeśli myślisz że teraz jest dramat z imigrantami to poczekajmy na dwa miliardy z Afryki na raz XD
  • Odpowiedz
@ashwaganda: o nie, ktoś użył czerwonego koloru zgodnie z legendą, co za perfidny lewak. My prawacy akceptujemy tylko czerń i biel, każdy inny kolor to programowanie społeczeństwa i propaganda!!!1
  • Odpowiedz
  • 10
@ashwaganda: mnie to ciekawi na bazie czego te pismaki robili te wymazy. Widze "Aaaaaaaaaaaaaa, fala upalow, 40 stopni, wszyscy sploniemy", no to wchodze na pogode na tym portalu a tam w wszedzie 20stC na nastepne tygodnie ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Defined: Dokładnie, ja to negowałem już na początku miesiaca jak leciało na X. Co ciekawe zasze biora ten model GFS, ktory uja sie sprawdza xD Inne modele jak sprawdzaelem mialy bardziej normalne wyniki kolo 31 stopni dziś xd

Pare dni temu znowu straszyli, oczywiście ten sam model xd Juz dzis pokazuje duzo chłodniej XD
  • Odpowiedz