Wpis z mikrobloga

@Zielonykubek: Ale co tu się dziwić teksciarzom, ze pisza takie teksty skoro w Polsce to jest zawsze temat numer jeden? Zapewne wynika to z biedy z czasow PRL i zawiscie ze jak ja nie mam to on tez nie moze. Moze kiedys sie to zmieni.
  • Odpowiedz
@mmm_MMM: aaa to masz na mysli dziennikarstwo opiniotwórcze. Ono zaginęło z momentem gdy Polska (wzorem USA) podzieliła się politycznie na dwie główne frakcje. Nie ma miejsca na coś pomiędzy bo zjedzą Cię i jedni i drudzy :)

Myślałem, że Kanał Zero może będzie takim medium... Szybko się wyleczyłem (a szkoda bo pokładałem duże nadzieje w tym, żę biorą takiego Mellera ale maja miejsce tez dla Mazurka). Ostatni ruch Stano chyba
  • Odpowiedz
@Mihu_

@Zielonykubek: bo Janusza nie obchodzi ile ktoś włożył w to pracy, ile to kosztowało wyrzeczeń. Janusza obchodzi ile ktos na tym zarobił.


"Chodzi o to, żeby mądrze pracować. Zrobić i zarobić, ale się nie narobić. Niemcy pracują wydajniej niż my, a głupie polaczki siedzą dupogodziny i sobie wypruwają żyły, a nikt na to nie patrzy."
  • Odpowiedz
@Zielonykubek: a najgorsze, że polskie Janusze czytając takie artykuły zamiast pomyśleć, że może jak jego młody jest dobry w sporcie to warto go wesprzeć, bo ma to sens i 'za darmo nie biegają' to złapie ból d--y, że ktoś za 6 sekund wspinaczki czy 1,5 minuty biegania będzie miał większą emeryturę niż on po 40 latach pracy na taśmie w montowni garnków
  • Odpowiedz