Wpis z mikrobloga

Byłam wczoraj w #biedronka #wroclaw kupić sok jabłkowy w kartonie. Normalnie stoi na owocach/warzywach. Zamiast soku stało p--o. Trochę dziwnie to wyglądało, ale idę dalej. Okazało się że p--o w biedrze stoi dosłownie wszędzie - koło mleka, koło pampersów, powciskane w słodyczach, obok produktów dla #dzieci, rozłożone jak zwykły spożywczy produkt.

Nie wiem, może tak było wcześniej, ale nie zwracałam na to uwagi. Teraz jak zwróciłam to szczędzę trochę mnie to zszokowało. Zawsze wydawało mi się że ostatnia alejka przy kasach jest “alkoholowa” i chyba tak byłoby ok. Nie jestem ortodoksem jeśli chodzi o #a-----l ale to naprawdę moim zdaniem przegięcie. #alkoholizm #januszebiznesu #polska
margitsziget - Byłam wczoraj w #biedronka #wroclaw kupić sok jabłkowy w kartonie. Nor...

źródło: biedra browary

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@margitsziget biedry to syf. Palety, produkty ułożone bez ładu i składu, wszystko leży wszędzie. No i tak, też zauważyłam, że p--o można spotkać w kazdej alejce xD Ale jak się robi promki typu 12+12 gratis to trzeba gdzieś to trzymać
  • Odpowiedz
@margitsziget: Przez syf nie mieszczą się ze wszystkim na półkach więc rzucają te p--o wszędzie gdzie znajdą miejsce.

Generalnie chlewionka zawsze ma problemy z tym jak ogarnąć swoje sklepy i pokazywanie rzeczy na półkach.
  • Odpowiedz
@margitsziget: Jedna z babek, które obserwuję, zgłosiła, że teraz można kupić p--o w aptece DOZ - p--o bezalkoholowe, ale... :)

Cytuję

Przedstawiciele DOZ-u podkreślają, że decyzja o wprowadzeniu do sprzedaży tego produktu była uzależniona od kilku czynników. Wśród nich wymieniają konieczność zaspokajania potrzeb pacjentów, które nie ograniczają się tylko i wyłącznie do zakupu leków.
  • Odpowiedz
@margitsziget: Zawsze tak było. Nie mam pojęcia czemu, ale praktycznie na każdym rogu stoją kartony browarów (normalnych albo zero), podobnie na losowych półkach.

Może po prostu najlepiej się to sprzedaje i tyle
  • Odpowiedz
@drakan8: W Lidlu przy kasach jest na ogół to co jest na promocji jeśli chodzi o piwa. A-----l jednak jest w miarę zbity i jest przy swojej alejce. Piwa z regionalnych browarów zaczynają tylko alejkę alkoholową i tyle.

Dalej mam wrażenie, że Lidl zaczyna też coraz większy bałagan mieć na sklepie, ale dalej jest lata świetlne przed Chlewionką.

Jedna z babek, które obserwuję, zgłosiła, że teraz można kupić p--o w
  • Odpowiedz