Wpis z mikrobloga

Byłam wczoraj w #biedronka #wroclaw kupić sok jabłkowy w kartonie. Normalnie stoi na owocach/warzywach. Zamiast soku stało piwo. Trochę dziwnie to wyglądało, ale idę dalej. Okazało się że piwo w biedrze stoi dosłownie wszędzie - koło mleka, koło pampersów, powciskane w słodyczach, obok produktów dla #dzieci, rozłożone jak zwykły spożywczy produkt.

Nie wiem, może tak było wcześniej, ale nie zwracałam na to uwagi. Teraz jak zwróciłam to szczędzę trochę mnie to zszokowało. Zawsze wydawało mi się że ostatnia alejka przy kasach jest “alkoholowa” i chyba tak byłoby ok. Nie jestem ortodoksem jeśli chodzi o #alkohol ale to naprawdę moim zdaniem przegięcie. #alkoholizm #januszebiznesu #polska
margitsziget - Byłam wczoraj w #biedronka #wroclaw kupić sok jabłkowy w kartonie. Nor...

źródło: biedra browary

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@margitsziget: ta biedronka to się staje co raz gorsza. Wcześniej syf był aby w małych miejscowościach, teraz już wszędzie. Wchodzisz od razu jakaś kałuża nie wiadomo czego na wejściu, ceny to szkoda gadać. Nie ma co nawet patrzeć na te cenówki bo nigdy się to nie zgadza, trzeba sobie skanować na czytniku. No i zepsute produkty często idzie trafić, kiedyś oglądam małe pomidory to połowa zgnita. raz kupiłem worek cebuli,
  • Odpowiedz
@margitsziget: pracownicy mają wydrukowane kartki z układem danych produktów. To piwo, co wysłałeś to akurat "in out", czyli tymczasowy produkt rzucany na sklepy. Wbrew pozorom w śmierdzonce te wszystkie palety stojące na przejściach ewakucyjnych, piwo obok art. dla dzieci, jakieś nawalone produkty jeden na drugim nie są winą pracowników czy zbyt małej ilości pracowników (choć taka jest) tylko celowych działań, planów "góry" od kierowników rejonu po samych dyrektorów. Dosłownie kierownicy
  • Odpowiedz
@margitsziget: Przecież w każdej Biedrze piwa są na skraju każdej alejki po obu stronach. Jak jest promka to musisz przejść cały sklep wzdłuż i wszerz, bo nie wiesz gdzie akurat dziś będzie to piwo którego szukasz
  • Odpowiedz
do biedry się nie chodzi z szacunku do samego siebie, czuwaj


@rfk: gdyby życie było takie proste. Biedronka to często jedyny dyskont w małych miejscowościach i na wsiach i ludzie są dosłownie skazani na ten sklep.
  • Odpowiedz
  • 0
Ja chyba nie zwracam ma to uwagi. Nie pije piwa to nie zwracam uwagę, ale troche to dziwne. Bo jak ktoś chce coś wybrać to chyba lepiej jak stoją w kupie a nie tak pochowane po kontach.
  • Odpowiedz
@margitsziget Same piwsko, no kto to widział! Ale jak jest okazja 12+12 to na pepperze ma najwięcej plusów. Jak się żyje w kraju gdzie ludzie nie wyobrażają sobie letniego weekendu bez #!$%@? się, to ma się towar dostosowany pod lokalnego konsumenta.
  • Odpowiedz
  • 0
@margitsziget: chyba kiedyś był przepis, że stoisko alkoholowe musi być wydzielone w markecie, ale faktycznie patrząc na Biedronkę, to alkohol jest wszędzie gdzie popadnie...
  • Odpowiedz