Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: Na kazdym szlugu kod kreskowy, przypisany do paczki, rejestrowanie zakupu paczek. Pety wyrzucamy tylko do rejestrowanych kontenerow. Sorry ale inaczej z bydlem sie nie da.
  • Odpowiedz
@WielkiNos uwielbiam jak przyjeżdżają nad morze czy jezioro i walą pety przed siebie.
Siedzą potem wśród śmieci. Niech jadą z kocykiem na śmietnisko skoro lubią siedzieć w syfie.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Jak wam śmierdzą to nie ich nie palą, proste.

Gardze palaczami, ostatnio nad morzem każdego ranka musiałem dziecka grabkami piasekk przesiewać bo inaczej miał babki mieszane z petami
ATAT-2 - @WielkiNos: Jak wam śmierdzą to nie ich nie palą, proste. 

Gardze palaczami...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
@WielkiNos jak paliłam kilka lat temu to nigdy nie wyrzucałam peta na ziemię. Chociaż czasami irytowało, że przez długi czas nie było żadnego śmietnika
  • Odpowiedz
@WielkiNos O, palacze są już powoli wchodzą na ten etap rozwoju, że zdają sobie sprawę, że pety śmierdzą. Teraz tylko wystarczy poczekać aż dojdzie u nich do samorealizacji dlaczego normalni ludzie nie chcą wdychać dymu na przystankach, w knajpach lub na balkonach.
  • Odpowiedz
@WielkiNos O, palacze są już powoli wchodzą na ten etap rozwoju, że zdają sobie sprawę, że pety śmierdzą. Teraz tylko wystarczy poczekać aż dojdzie u nich do samorealizacji dlaczego normalni ludzie nie chcą wdychać dymu na przystankach, w knajpach lub na balkonach.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Nie wiem czy tylko dla mnie to nie jest problemem że zawsze na śmieci zabieram woreczki strunowe. Wielokrotnie jak paliłem w takich miejscach to gasisz i wrzucasz do woreczka problem znika.
  • Odpowiedz
@theOstry: jeszcze zdjęcie podczas kupowania paczki szlugów, podanie numeru buta i rozmiaru fiuta.

PRO TIP, DLA PALĄCYCH, UWAGA: Jak nie masz gdzie wyrzucic peta to na paczce masz taką folie, gasisz pęta, wkładasz tam, a później do śmietnika. WOW
  • Odpowiedz