Wpis z mikrobloga

nie palę, ale liczba i rozmieszczenie koszy,przy takim nawale turystów woła o pomstę do nieba. TPN z przyjemnością przyjmuje kasę, ale żeby ją zainwestować to już nie da się.

Odpowiedz


@dafto: post wyżej.
Śmietnik DOSŁOWNIE jakieś 50cm od tego miejsca, wychylając rękę od tego miejsca da się do kosza wrzucić
Jeden krok dzielił brudasów od poprawnego wyrzucenia tego, więc nie mów, że to wina kosza na śmieci, dla nich nie
  • Odpowiedz
@kwark64
Tu nie ma analogii.

Nie tworzę po stronie sąsiada obowiązku wcześniejszej rejestracji imprezy w specjalnym rejestrze wraz z podaniem liczby i danych osobowych zaproszonych gości i lista tematów na jakie sąsiad będzie mógł z nimi rozmawiać.

Tak samo jak na sąsiada są przepisy na palacza śmiecącego petami gdzie popadnie
  • Odpowiedz
@WielkiNos: mając 16 lat nawalony jak szpadel wywaliłem kiepa na ziemię przy kumplu który powiedział - serio? nawet Ty taki światy inteligentny człowiek z którym można na poziomie porozmawiać na najtrudniensze tematy nie możesz unieść kiepa aż znajdziesz jakiś śmietnik.
Teraz mam 32 lata i potrafię iść pięć kilometrów z ośmioma kiepami w dłoni jeżeli nie ma śmietników
  • Odpowiedz
  • 1
Kary za wyrzucanie petów i palenie w miejscach do tego nieprzeznaczonych powinny iść w tysiące złotych. Te zwierzęta nie zrozumieją innego argumentu jak odpływ kasy z ich konta.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: jaranie normalna rzecz. Człowiek jara od stuleci. Kwestia filtrów to relatywnie nowa rzecz i kiepy to problem.
Ale nawet #!$%@? Solid Snake'a, który jarał jak smok miał tubę odcinającą tlen gdzie wrzucał niedopalone fajki. Przecież taki pojemnik na szlugi nie może być drogi, a capić też nie powinien do póki się go nie otworzy.
  • Odpowiedz
Teraz tylko wywalają elektro-śmieci paląc te jednorazówki.

Dziwne, że tak pro eko unia jeszcze tego nie zakazała.


@lentilek: tego nie wiem, nie widziałem jeszcze nigdy wywalonego epapierosa. Za moich czasów hehe to vapery były na olejki i było to wszystko wielokrotnego użytku. Wiem o pladze jednorazówek i dalej uważam że palenie czegokolwiek jest głupotą i tylko się truje człowiek za własne pieniądze a potem społeczeństwo ponosi gigantyczne koszty leczenia tych
  • Odpowiedz
Przy Rainerovej Utulni w słowackich Tatrach jest taka tablica jak na zdjęciu (niestety, nie znalazłem lepszej jakości). Tekst na dolnej żółtej tabliczce, przetłumaczony na polski znaczy mniej więcej:

Palacze, swoich niedopałków nie wyrzucajcie na ziemię, tylko zjedzcie. Są z całego papierosa najsmaczniejsze. Wasz rak.
cochese - Przy Rainerovej Utulni w słowackich Tatrach jest taka tablica jak na zdjęci...

źródło: 023_P1290910_org

Pobierz
  • Odpowiedz
@WielkiNos: prawdę napisał. Capią zazwyczaj ci co palą w zamkniętych pomieszczeniach albo trzymają niedopalone szlugi w kieszeni ale to nie uprawnia ich do wywalania szlug na glebę w parku narodowym of course.
  • Odpowiedz
Chociaż czasami irytowało, że przez długi czas nie było żadnego śmietnika


@Lonate: w parkach narodowych nie ma śmietników z wyjątkiem miejsc gdzie są schroniska, bo zwierzęta szukałyby tam pożywienia
  • Odpowiedz