Wpis z mikrobloga

  • 3
@WielkiNos: "juz maja nawyk" - nigdy nie mieli innych xDDD
Gdyby tylko debile skumali, że można nosić ze sobą popielniczkę xD
  • Odpowiedz
  • 3
@kwark64
Nie palę papierosów i ich smród mi też przeszkadza, ale chęć wprowadzania zamordyzmu i kolejnego kagańca na ludzi to lekka przesada.
To preludium do dalszego ograniczania praw ludzi bo komuś coś się nie podoba u innych.
  • Odpowiedz
@theOstry: ja mam lepszy pomysł - zabronić tego śmierdzącego gówna i karać jak za narkotyki, niech się kryją jak ćpuny zamiast zatruwać życie normalnym ludziom
  • Odpowiedz
@WielkiNos: ale to prawda, gość podał dosłowny powód. Coś w tym złego? Uzasadnienie nie ma żadnego związku z usprawiedliwieniem tego działania. Jak ktoś myśli, że jakiekolwiek działanie człowieka nie jest w 100% uzasadnione, to czeka go sporo rozczarowania.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: nie palę, ale liczba i rozmieszczenie koszy,przy takim nawale turystów woła o pomstę do nieba. TPN z przyjemnością przyjmuje kasę, ale żeby ją zainwestować to już nie da się.
  • Odpowiedz
  • 3
@dafto to, że ze śmieciem trzeba iść kawał drogi do śmietnika to inny problem. Palacz wyrzuci peta obok śmietnika nawet stojąc metr od niego. Taka mentalność.
  • Odpowiedz
@WielkiNos
Jednym z nielicznych plusow epapierosow jest to ze sie nimi nie smieci w okolicy i nie smierdza no i wychodza duzo taniej niz zwykle fajki.
Ale i tak dalej ludzie pala zwykle fajki, ja tego nie ogarniam, dla mnie to abstrakcja.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: papierosowym śmierdzielom zawsze mela na ryj.
Śmieciarze i śmierdziele, nienadające się do życia z normalnymi ludźmi.

Powinni walić kary za wyrzucanie petów rzędu 1 000zł za każdego jednego bez żadnych widełek.
Kawałek zieleni obok sklepu, a tam leży 15
MePix - @WielkiNos: papierosowym śmierdzielom zawsze mela na ryj.
Śmieciarze i śmierd...

źródło: obraz_2024-08-07_133823107

Pobierz
  • Odpowiedz