Wpis z mikrobloga

Czytając wpis @Niewiemja pomyślałem, że warto zrobić znalezisko. Może nawet Wykop coś dorzuci.:-)

https://wykop.pl/wpis/77564447/mircy-jest-sprawa-troche-zebroplusy-ostatnimi-czas

https://zrzutka.pl/j34yh5

Grupa młodych dzieciaków robi coś innego, niż szlajanie się tylko z piwem. Pomóżmy im tyle, ile chcemy i możemy.

Krótka wzmianka o nich

TEATR MAMY MAŁO CZASU!

Jest to złożona z uczestników Pałacu Młodzieży grupa teatralna o poziomie mistrzowskim, młodzież w wieku 15-19 lat. Warunkiem uczestnictwa w grupie mistrzowskiej są wysokie predyspozycje aktorskie, charyzma i talent, ale i doświadczenie ze sceną.

W ciągu kilku ostatnich lat zagrali ponad 30 spektakli. Były one autorskie, jak "Moderator", "Dorosły" czy "Pierwszy" ale pojawiały się także adaptacje, takie jak "Nigdzie" (czyli adaptacja Alicji w krainie czarów), "Łysa śpiewaczka " E. Ionessco i... "Balladyna"!

To właśnie ostatni tytuł otworzył Teatr Mamy Mało Czasu na szerszą publiczność. Dwu i półgodzinne widowisko pozwoliło na wydobycie talentu, determinacji i profesjonalizmu aktorów.

Spektakl został zagrany dla trzech pełnych widowni, w tym raz na Dużej Scenie Teatru STUDIO.

Link do znaleziska
https://wykop.pl/link/7509483/mamy-malo-czasu

#teatr
#sztuka
#kultura
#pomagajzwykopem
#wykopefekt
#zrzutka

@a__s @m__b Może też się dołożycie?:-)
powsinogaszszlaja - Czytając wpis  @Niewiemja pomyślałem, że warto zrobić znalezisko....

źródło: Balladyna

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 12
Grupa młodych dzieciaków robi coś innego, niż szlajanie się tylko z piwem.


@powsinogaszszlaja: dla mnie ten sam poziom - i jednych i drugich mam w dupie. Może nawet tych od piwa szanuję ciut bardziej, bo nie robią na swoje hobby zrzutek w internecie bo "ambitne przedsięwzięcie"
  • Odpowiedz
Może nawet tych od piwa szanuję ciut bardziej, bo nie robią na swoje hobby zrzutek w internecie bo "ambitne przedsięwzięcie"


@ryhu: Świetnie, natomiast bardzo często robią zrzutki na spłacanie kredytów, mandatów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Skoro i jednych i drugich masz w dupie to po prostu scrolluj dalej zamiast robić z siebie głupka. No chyba że takie masz hobby, to realizuj je dalej
  • Odpowiedz
  • 3
@powsinogaszszlaja nie da się zagrać bez tej kasy i na co konkretnie te pieniądze - p--o po próbach też ze zbiórki? jak wgląda rozliczenie wydatków z takiej zbiórki? Występy są biletowane?
  • Odpowiedz
nie da się zagrać bez tej kasy i na co konkretnie te pieniądze


@kostoo: Z informacji dostępnej na stronie zbiórki, do której też masz dostęp "Spektaklowi będzie towarzyszyła muzyka na żywo, pieśni i efekty pirotechniczne. Trwają rozmowy z projektantami kostiumów." To są koszty, jakie muszą ponieść. Moim zdaniem kwota 20 tysięcy nie jest kosmiczna przy takim przedsięwzięciu.
  • Odpowiedz
Skoro i jednych i drugich masz w dupie to po prostu scrolluj dalej zamiast robić z siebie głupka.


@Niewiemja: nie widziałem twojej odpowiedzi wcześniej (super funkcjonalność te "dyskusje"), więc dopiero teraz:
kto tu jest głupi? Ja, bo na portalu, który m.in. polega na wyrażaniu opinii, napisałem że coś mi się nie podoba (czyli wyraziłem opinię), czy ty, bo mi próbujesz tego zabraniać? Jak ci się moja opinia nie podoba, to
  • Odpowiedz
A tak w ogóle, to przez takich jak ty, urażonych księżniczek, to internet się psuje


@ryhu: Czy Ty jesteś normalny i kto tutaj jest urażoną księżniczką xD Przecież to Ty sie tutaj sprułeś o coś co Cie w ogóle nie dotyczy xD
  • Odpowiedz
@Niewiemja: ty to się do reszty wpisu lepiej odnieś, a nie cherrypickoingowanego ostatniego akapitu, w dodatk poprzedzonego "a tak w ogóle", czyli będącego z boku, przy okazji tematu, więc niebędącego jego istotą.
  • Odpowiedz