Wpis z mikrobloga

Mircy, jest sprawa, troche żebroplusy. Ostatnimi czasy mój bratanek zaczął bawić sie w #teatr Jako że to dość początkujący poziom zorganizowali zbiórke na szkolenia, kostiumy i inne bajery które mają im pomóc w stworzeniu spektaklu "Wróćmy do siebie". Przydało by sie kopnięcie i #wykopefekt Dla was to tylko plusik a dla młodego i reszty bandy radość i motywacja do dalszej pracy. Jak wiadomo każdy artysta to p---------a a tutaj jest ich cała zgraja, sypnijcie po piciont groszy ( ͡° ͜ʖ ͡°) #kultura #sztuka #gruparatowaniapoziomu #zebroplusy

Żeby nie było tak na sucho z żebroplusami przy okazji ode mnie #rozdajo Autor najbardziej plusowanego komentarza wygrywa pikantną niespodzianke od #domowasuszarnia (przy okazji można obserwować xD)


Link do zbiórki https://zrzutka.pl/j34yh5
Niewiemja - Mircy, jest sprawa, troche żebroplusy. Ostatnimi czasy mój bratanek zaczą...

źródło: 0a86ee077ddc829697da5f227030922d

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie kminie trochę, co oni rodziców nie mają? Przecież to 20k, a ich tam jest ze 20. Poszliby nawet w wakacje pozbierać truskawki to by mieli potrzebny budżet. Nie kminie co kieruje ludźmi, którzy mają tyle możliwości, ale i tak z jakichs powodów należy im się, od randomoeych ludzi z neta.
  • Odpowiedz
  • 2
A te dzieci nie mają rodziców? Serio zbiórka na takie p------y?

Któryś się zapisze na Harcerstwo, to teraz zamiast po kasę na mundurek do rodziców, zbiórkę się zakłada? Serio?
  • Odpowiedz
Bo 800+ między innymi z mojej kieszeni to jednak za mało? Starczy, jak wpłacę 200 zł do równego tysiaka?
  • Odpowiedz