Wpis z mikrobloga

W kolejnych dniach/tygodniach dalsze spadki?

  • Tak 63.2% (91)
  • Nie 36.8% (53)

Oddanych głosów: 144

  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 0
@golomb13: teraz do momentu cięcia stóp nie widzę sensu wchodzenia ponownie. Jeśli zawsze w przeszłości praktycznei wtedy występowały spadki (poza jednym razem) to wątpię by tym jednym razem akurat udało się uniknąć recesji i spadków
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@golomb13: No to ja -23000zł. Wcześniej kisiłem etf sp500 i nasdaq od kwietnia do połowy czerwca jakoś. Potem uznałem, że zaryzykuje i postawię na nvidie grube pieniądze. W najgorszym momencie właściwie
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@golomb13: mógłbym trzymać dalej tą nvidie z perspektywą nawet 8 miesięcy, ale po tych piątkowych danych z tą recesją to w tej chwili było/jest już zbyt duże ryzyko jeśli ona rzeczywiście nastąpi
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Talarsson: a czy jeśli bym załadował w tamtej chwili z nadzieją na kolejne wzrosty, ale w perspektywie kilku lat to niby nie bylbym hazardzistą?
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Talarsson: gdy wchodziłem powtórnie na giełdę w kwietniu, widziałem wtedy pozytywną perspektywę stabilnego, wolnego rozwoju gospodarczego. Totalnym hazardzistą byłbym teraz gdybym dziś po piątkowych danych nie wyszedł (tu akurat powiniem w piątek tego ruchu dokonać)
  • Odpowiedz
@KMDZ: Jeżeli nie odrozniasz hazadru od inwestowania to masz podstawowe braki wiedzy. Poczytaj troche, nazbieraj chociaz podstawowej wiedzy i wróć z chłodną głową. Emocje i psycha to najwiekszy wróg na rynku akcji.
  • Odpowiedz