Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ehh na social media wszyscy moi rówieśnicy, starzy "znajomi" wrzucają fotki ze swoimi połówkami co robili w ten weeekend - spacery, romantyczne obiadki, rowery, pikniki. koncerty, imprezki, plaża, wino. Przegrywy i tak powiedzą, że oni udają i to fikcja. Bo przecież miłość nie istnieje a to że wrzucają takie relacje co weekend to błąd w matrixie i za kulisami rzucają w siebie talerzami. Eh, chciałbym tak udawać i co rok wrzucać fotki z wakacji, na których całuje i obejmuje się ze swoją dziewczyną i spędzam każdą możliwą chwilę. Wiara w to, że oni udają to cope do kwadratu.

#zwiazki #przegryw #socialmedia #relacje #tfwnogf #samotnosc #blackpill #tfwnogf #instagram #feels #tinder #zycie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ehh na social media wszyscy moi rówieśnicy, s...

źródło: c610fcfebcc4045c89f84b20850c3376

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim nie udają, ale niczyje życie nie wygląda tak ciągle. Influencerzy to osobna kategoria bo oni może żyją tak ciągle ale Normalni ludzie wrzucają kilka procent najładniejszych i najciekawszych wycinków codzienności. A reszta dni wygląda jak u każdego. Praca, dom, spacer z psem, czasem obiad na mieście, netflix, jakaś siłka. Normalne życie.
  • Odpowiedz
@Alzena: ale tu chodzi, że oni chociaż na spacer pójdą, buziaka dostaną a op przegryw tego nigdy nie miał xD wiaodmo mają kłótnie ale przegryw wegetując z rodzicami w powiatowym też sie kłóci xddd
  • Odpowiedz
@razdwatrzy55: na spacer to ja ze swoim facet od momentu zamieszkania byłam chyba raz, całować też się dość szybko przestaliśmy. Serio, te całe związki są przereklamowane. Co jest w relacjach fajne, to te pierwsze trzy miesiące znajomości, kiedy obie strony są sobą zafascynowane.
  • Odpowiedz
@razdwatrzy55: pracujemy, w wolnym czasie on w pokoju dziennym gra w gry, ja w sypialni oglądam netflixa albo czytam książki. Nic razem nie robimy poza spaniem w jednym łóżku, dosłownie -spaniem.
  • Odpowiedz
Prawda, moje przyjaciółki ciągle gdzieś wychodzą i wyjeżdżają ze swoimi facetami. U mnie jest problem nawet ze wspólnym wyjściem do marketu.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: po pierwsze, to nie ma tak że kazdy zwiazek z IG jest albo tragiczny, albo wspaniały. bez dodatkowych informacji nie da sie tego określić, a ty widzisz tylko zdjęcia. z takich ciekawostek które mogą dac ci perspektywę, to niektórzy potrafią wrzucać zdjęcia z jednej wycieczki miesiącami, a ty to łykasz bez zastanowienia XD

co do tego ze takie chwile są fajne to prawda. jednak jeśli jesteś prawdziwym przegrywem, to
  • Odpowiedz
@Ramonka Rozumiem cię. Też czasem tak się czuję, ale może warto porozmawiać o tym problemie z facetem? Wydaje mi się, że jak nie powiesz facetowi czegoś dosłownie to on nigdy się nie domyśli, że brakuje nam czułości i po prostu ich obecności, spontanicznych spacerów. Też dużo zazdroszczę innym osobom, ale staram się myśleć, że to często życie na pokaz i opowiadają tylko o tych dobrych aspektach/chwilach, a o gorszych momentach nie
  • Odpowiedz
@Kociaraa: wielokrotnie o tym rozmawialiśmy, nawet terapia dla par została zaliczona. Pozostało mi albo się rozejść, albo zaakceptować. Wybrałam drugą opcję.
  • Odpowiedz