Wpis z mikrobloga

Szanse na znalezienie tej #gry są niemalże zerowe, ale może ktoś będzie kojarzył ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Grałam w tą grę jakieś 10-15 lat temu, prawdopodobnie na jakiejś stronce typu mojegry i w nazwie było coś „sol” czyli słońce po hiszpańsku. Byl tam okrąg w którym układało się kafelki spośród kilku które wylosowało. Kafelki trzeba było ze sobą łączyć wedle jakiegoś polecenia/kodu typu „w okręgu muszą znajdować się 3 księżyce, dwa słońca oraz słońce obok jaskółki” (nie wiem czy dobrze pamiętam).

Na pewno motywem przewodnim gry był jakiś czarnoksiężnik/czarodziej, okrąg, kafelki ze znakami słońca i księżyca. I jak się ten dany szyfr/kod na okręgu uzupełniło to przechodziło się do kolejnego etapu.

Bonusami były jakieś eliksiry które zmieniały kolor albo wzór na kafelku wedle potrzeby.

Mirko pomusz bo bym w to pograła 🫠

#pytanie #pytaniedoeksperta
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@MxS89 Niestety nie (,) Przypomniało mi się że nazwa tej gry była cała po hiszpańsku i brzmiało to coś typu „la terra del sol” czy coś takiego XD
  • Odpowiedz
@cytmirka: Próbowałaś chatgpt? Czasem się przydaje do takich rzeczy wkleiłem twój post i tu odpowiedz:

Gra, której szukasz, to najprawdopodobniej "Magicama" lub "Magicama: Mystery of the Sun and Moon". To gra logiczna, która była popularna na różnych portalach z grami online około 10-15 lat temu. W grze tej musisz rozwiązywać zagadki, układając kafelki w odpowiedni sposób na okręgu. Każdy poziom miał swoje zasady dotyczące układu kafelków, np. liczby i położenia
  • Odpowiedz
  • 1
@Glavich JEZUUU TAAAAAAK DZIĘKUJĘ

Miałam pracować zdalnie ale chyba pogram w grę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam nadzieję że nie zepsuje sobie po 10 latach wyobrażenia o wspaniałości tej gry XD
  • Odpowiedz