Wpis z mikrobloga

#paryz2024
Małachowski w studiu gada, że Lisek i Sobera się pozbierają za parę tygodni i już 21 sierpnia będą gotowi no i pokaza, że na IO był to wypadek przy pracy xD xD rozumiecie? Przeciez jakiś memoriał Kamili ważniejszy.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 464
@Hogataa26: niech ktos powie malachowskiemu ze #!$%@? to kogo obchodzi, dla mnie mogą skakac za tydzien po 7 metrow i bede miał to w dupie tak jak każdy
  • Odpowiedz
  • 16
@Hogataa26 to tylko utwierdza mnie w przekonaniu ze całe środowisko ma #!$%@? mental. Dziennikarze cieszą się z 6 miejsca, sportowcy mówią że fajna wycieczka, dawne gwiazdy poklepują po ramieniu że będzie dobrze:-) A jak był mundial w Katarze to przed 1/8 Lewy powiedział że w zasadzie to na luzie podejdą bo nikt od nich już nic nie wymaga. I jesteśmy takimi ciapami, 38mln mieszkańców, dobra infrastruktura, dzieciaki w klubach sportowych a
  • Odpowiedz
@Hogataa26
Na najważniejszych wydarzeniach sportowych mieli wypadek, ale na mistrzostwach w Szczyrku w szkole im. Jana Pawlaka 2 to dadzą radę, a to najważniejsze.
  • Odpowiedz
@Hogataa26: Brutalna prawda jest taka, że oni już lepsi nie będą nigdy i są to dla nich ostatnie IO w karierze. Jakieś mityngi czy inne biedazawody po IO ludzie... dajcie spokój.
  • Odpowiedz
  • 1
@Jestem_tu_zielony Iga wiedziała, co ma mówić. A Radwańska swego czasu, jak #!$%@?ła igrzyska, to palnęła, że w sumie to są ważniejsze zawody i nie ma się czym przejmować. No tak, widocznie kasa z igrzysk niższa.
  • Odpowiedz