Wpis z mikrobloga

@PiotrFr: Ograniczenie jest do 2 metrów, nie wiem po co wprowadzać taką mylną informację, bo potem ludzie z automatu zakładają, że to ograniczenie zawsze jest "cholernie zawyżone i większym się zmieścisz bez problemu" i potem zonk, jak jednak gdzieś nie było na wyrost
  • Odpowiedz
  • 0
@ZlodziejBilonownic: dlaczego mylną? To jest znak zakazu a nie informacyjny. Zakaz wjazdu powyżej 2m służy temu, żeby nie wjeżdżały tam ciężarówki a jedynie osobówki. Ale na spokojnie zmieścisz się tam ciężarówką, więc nie mów że babkę w Oplu ktoś oszukał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PiotrFr: No jest mylny ten znak zakazu, bo niemal każda osobówka poza piździkami klasy A ma powyżej 2 metrów szerokości (z lusterkami), więc w myśl tego znaku by wjeżdżać nie mogła. Za to potem jak ktoś przyzwyczajony do takiego przekłamania pojedzie do galerii z parkingiem, gdzie pisze 2,1 m i jest to faktyczne 2,1 m a nie 3 metry to zdziwko. No i nadal nie wiem co babka z Opla
  • Odpowiedz
  • 0
@ZlodziejBilonownic:

No jest mylny ten znak zakazu, bo niemal każda osobówka poza piździkami klasy A ma powyżej 2 metrów szerokości (z lusterkami),


Znak zakazu szerokości dotyczy obrysu, lusterka się nie wliczają. Nie ma specjalnie takich osobówek (poza jakimś
  • Odpowiedz
@PiotrFr: błędne oznakowanie jest rażące w dwóch skrajnych bramach po prawej reszta też jest błędnie oznakowana.Zarowno w Sosnocowicach jak i Wrocławiu miejsca te nie spełniają żadnej roli poza kosztami ekonomiczno/ekologicznymi.Spepy człowiek ustanowił te znaki inny ślepy to zaakceptował jeszcze inny fizyczne je zamontował a jeszcze inni nie mieli nic przeciwko.Ale co ty możesz o tym wiedzieć patrz na swoją ukochaną Francję tam wszystko jest logiczne i poukładane są święta korków
  • Odpowiedz
  • 0
@Jopek1972: o czym ty mówisz? Co tu jest błędnie oznakowane? Nawet jeśli coś jest źle oznakowane, jak to wpłynęło na to, że babka wpakowała się centralnie pomiędzy bramki?
  • Odpowiedz
@PiotrFr: Twój pierwszy post jest zatutowany* zmieścisz się śmiało " I do tego się odnoszę komentując Twój wpis.Odnosze się do złego oznakowania bo widuje je na co dzień.Nie interesują mnie idioci nie potrafiący obsługiwać samochodów i dróg publicznych.Rozumiesz?Jest tam błędne oznakowanie.Zrob święto rozbitych samochodów o polskie bezużyteczne bramki płatnicze będąc we Francji.
  • Odpowiedz