Wpis z mikrobloga

@bluzgajacy kiedyś była obowiązkowa matura z matematyki i nie każdy mógł mieć wyższe. Dzisiaj możesz zdobyć doktorat odkrywając 94 płeć i nadal być cymbałem nie umiejącym dodać dwóch do dwóch. Ale przynajmniej mieć papier z Wyższej Szkoły Gier i Zabaw. Także ja bym nawet zaryzykował stwierdzenie, że kiedyś poziom w szkole średniej był wyższy jak teraz na studiach( ͡º ͜ʖ͡º) tylko mi tu nie wyjeżdżaj, że
  • Odpowiedz
@groman43: to, że kiedyś podstawy jakiegoś działu były liceum a teraz nie ma o niczym nie świadczy. Różnica poziom między liceum i studiami jest olbrzymia i każdy to wie co studiował na normalnej uczelni
  • Odpowiedz
@groman43: Dziwnym trafem, starsi ludzie z którymi się pracuje, którzy uczyli się w tych elitarnych liceach w latach 70-80 nie ogarniają najprostszych rzeczy, języków 0, matematyka problem, problemy z obsługą komputera choć pracują na nim 20 lat i ogólna nieporadność i beton w głowie. Gdzie ta ich wiedza wyparowała?
  • Odpowiedz
@bluzgajacy Bo nie utrwalają + nie chce już im się uczyć nowinek. Sam nie wiem czy z marszu zdałbym teraz maturę z takiej matematyki, a miałem 94% xd i to nie było tak dawno, bo 8 lat temu
  • Odpowiedz
@bluzgajacy Z językami mają problem, bo teraz się mówi po angielsku, a tego ich nikt nie uczył. Równie dobrze oni by mogli ciebie zapytać co z tobą nie tak, że oni uczyli się rosyjskiego pół wieku temu i nadal dogadają się z Saszką, a ty po rusku ani slowa? Po drugie z obsługą komputera mają problem bo w ich czasach żeby mieć kalkulator Casio trzeba było być synem partyjnego nominanta, a
  • Odpowiedz
@JerzyDabczak: Na wszystko jakaś wymówka a umiejętności zero. Po tych wszystkich Grażynkach i Januszach 60 letnich widać, że to dzbany i nieuki i żadne p---------e tego nie zmieni. Może jeden na 20 dziadów coś sobą reprezentuje
  • Odpowiedz
@bluzgajacy: pokolenie 40+ jest znacznie bardziej zaradne os dzisiejszych vifonów i Przemków ze znajomością obsługi tiktoka. Kto mówi, że podstawa programowa szkół średnich nie była wygórowana w latach 80. pi prostu nie czytał podręczników. Nie zapraszam dyskusji, bo o faktach się nie dyskutuje.
  • Odpowiedz
@bluzgajacy dobrze, Oskarku. Nikt nie ma wystarczających argumentów, żeby z tobą dyskutować. Zadowala cię to i tyle wystarczy, żebyś skończył p-------ć kocopoły? Bo mi powiadomienia z wykopu przychodzą co chwilę, a nie mogę wyłączyć dźwięków bo nie byłem na studiach i jutro muszę usłyszeć dzwonek telefonu jak będą mnie wydzwaniać, że pora wstać kopać rowy
  • Odpowiedz
@bluzgajacy Oni mają taki mental że jak ich w szkole angielskiego nie uczyli to już się sami uczyc nie będą xD
Tylko właśnie w tej szkole byli 40 lat temu. Ostatni raz książkę widzieli jak im nauczyciel kazał otworzyć:D
  • Odpowiedz