Wpis z mikrobloga

Szkalowania Polskich rodzin wielodzietnych ciąg dalszy. Jako naród nie zwiększymy dzietności jeśli nie odwrócimy tego szkodliwego lewackiego trendu atakowania rodziny jako podstawowej komórki tworzącej społeczeństwo.

Rodziny powinny być prawnie chronione.

Takie podejście widać też w przypadku pisania o dzieciach. Lewactwo o dzieciach pisze: purchalki, kaszojady, itp. Tymczasem zwierzęta nazywa psieckiem.

Dokąd ten świat zmierza? Komu zależy na tym żeby obrzydzić Polakom zakładanie rodzin i posiadanie dzieci?

Dla kontekstu dodam że screen pochodzi z dyskusji o tym czy rodziny wielodzietne powinny byc mocniej wspierane przez państwo.

#nieruchomosci #demografia #antynatalizm #childfree #bekazlewactwa
WielkiPowrut88 - Szkalowania Polskich rodzin wielodzietnych ciąg dalszy. Jako naród n...

źródło: szkalownikhejlownik

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WielkiPowrut88: to prawda - jest wielka nagonka na rodziny i dzieci - na zachodzie jest to nie do pomyslenia. Kraje jak dania, szwecja, uk, hiszpania - tam masz zupelnie inne nastawienie - dzieci sa mile widziane a rodzice ktorzy decyduja sie na dzieci szanowani. Polakom wmawia sie ze dzieci to tylko udreka, koszt, klopot. Sam mam trojke dzieci i czesto spotykam sie z jakimis krzywymi spojrzeniami np w knajpie albo
  • Odpowiedz
jakiej jeszcze większej ochrony dla rodzin w tym kraju chcesz? xD


@Zgrywajac_twardziela: Szacunku, wsparcia, Zaprzestania mowy nienawiści i hejtowania rodzin i dzieci. Ogólnie zmiany mentalu Polaków którzy mają mózgi wyprane przez social media.

Patologia jak diabli, dzieci bite, brudne, głodne, rodzice pijani, a dzieci i tak MOPS nie odbiera,


I to się powinno zmienić. Przykładem niech będą kraje skandynawskie. Nie może być tak jak teraz, że szkoła zgłasza nieprawidłowości w
  • Odpowiedz
@WielkiPowrut88:

Szacunku, wsparcia,

Wsparcia dla rodzin wielodzietnych jest aż za dużo, karta dużej rodziny, 800+, i mnóstwo innych dopłat i ulg, nie przesadzajmy. Co do szacunku to trzeba sobie na niego zasłużyć, normalnych wielodzietnych rodzin od patoli nikt raczej nie wyzywa.

Zaprzestania mowy nienawiści i hejtowania rodzin i dzieci. Ogólnie zmiany mentalu Polaków którzy mają mózgi wyprane przez
  • Odpowiedz
@WielkiPowrut88: szkalować rodzin nie zamierzam, ale z moich obserwacji wraz ze wzrostem ilości dzieci rośnie ryzyko występowania chorób czy przemocy. Nikt mi nie wmówi, że dzieciak który urodzi się z FAS to życia cud.
  • Odpowiedz
@WielkiPowrut88: zacząłbym od kultury medialnej i braku pozytywnych wzorców z mass mediów. Fakt, że nie śledzę i prawie żadnych nie oglądam, ale generalnie nie znam żadnego serialu i filmu z ostatnich 10 lat przedstawiającego pozytywny model dużej rodziny.
Wszelkie show telewizyjne i internetowe również promują styl bycia dorosłym dzieckiem, wolnym od zobowiązań i więzi rodzinnych.

A w mojej ocenie jest to jeden z najpilniejszych problemów dla naszej części Europy....
  • Odpowiedz
@WielkiPowrut88 Ktoś ci zabrania wspierać rodziny wielodzietne? Czy chcesz, żeby wszystkim zabierać pod przymusem i dawać dzieciorobem? Chcesz żebym pracował na obce potomstwo, tak?

Lewactwo o dzieciach pisze: purchalki, kaszojady, itp. Tymczasem zwierzęta nazywa psieckiem.


Ludzkie dzieci to też zwierzęta. Nie zabraniaj ludziom decydować kogo szanują bardziej
  • Odpowiedz
dawać dzieciorobem?


@SuperTimor435: Właśnie o tym mówię. Mowa nienawiści. Trzeba ten trend obrócić. Nie dziecioroby, tylko zdrowe, Polskie rodziny o tradycyjnych wartościach.

Chcesz żebym pracował na obce potomstwo, tak?


Chcę zeby państwo wspierało cię i zachęcało do posiadania i pracy nad swoim potomstwem.
  • Odpowiedz
@WielkiPowrut88 Ja nie lubię dzieciorobów, więc ich tak brzydko nazywam, nie obrażaj się.

Chcę żeby państwo wspierało cię i zachęcało do posiadania i pracy nad swoim potomstwem


Napisałeś to samo co ja tylko ładnymi słowami. Zabrać wszystkim i dać na to co mi się podoba. Tfu na socjalizm
  • Odpowiedz
Ja nie lubię dzieciorobów, więc ich tak brzydko nazywam, nie obrażaj się.


@SuperTimor435: Własnie o to chodzi. Masz mózg wyprany przez social media które wmawiają ci nienawiść do dzieci i rodzin. Tak cię zaprogramowano. Trzeba to powstrzymać i znów przywrócić rodzinom należny im szacunek.

Nie winię bezpośrednio ciebie. Winię mass media które ogłupiają nieświadomych ludzi.
  • Odpowiedz
Takie podejście widać też w przypadku pisania o dzieciach. Lewactwo o dzieciach pisze: purchalki, kaszojady, itp. Tymczasem zwierzęta nazywa psieckiem.


@WielkiPowrut88: Nikt poza wykopem nie używa słowa "psiecko". I używają tego słowa głównie nataliści, a nie antynataliści.
  • Odpowiedz