Wpis z mikrobloga

Polska to tak naprawdę quasi kolonia karna

Zagraniczni deweloperzy budują nam mieszkania, za które płacimy kredytem zaciągniętym w zagranicznych bankach, do których dopłacamy z krajowych podatków.

Tak wygląda niewolnictwo 2.0

#nieruchomosci
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tempyluj: Jałmużnę którą zarabiasz w zachodnim kołochozie oddajesz zachodniemu bankowi spłacając kredyt.
Zostaje jedynie na najpodlejszą paszę, żebyś miał wystarczająco siły aby harować, ale nie tyle by się buntować.

Taki to już żywot polaka robaka.
  • Odpowiedz
  • 146
na najpodlejszą paszę,


@miku555: ale też zagraniczną, a nawet jak polską to kupioną w zagranicznym sklepie.

Co za p------a mapa, mam dość grania na niej
  • Odpowiedz
Zagraniczni deweloperzy budują nam mieszkania, za które płacimy kredytem zaciągniętym w zagranicznych bankach, do których dopłacamy z krajowych podatków.


@tempyluj: O najważniejszym zapomniałeś:
Kredyt nie jest z istniejących już funduszy lecz z wykreowanych środków przez bank więc z każdym kredytem zwiększamy inflację ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cóż za piękny system
  • Odpowiedz
@tempyluj: Sen Hitlera o słowiańskich niewolnikach się spełnił w 1990 roku
Nie mamy Polskich korporacji, Automotive, Zbrojeniówki z XXI wieku, szkolnictwo kwiczy, nie mamy przemysłu, nic k---a nie mamy
Ale mozemy robic dla Hansa czy Jean-Piera w korpo za 1/4 zachodniej stawki.

  • Odpowiedz
  • 20
@YouCanCallMeBillieGates: i zdziwienie dlaczego polacy nie budują majatku, bo się w tym systemie k---a nie da nic budować i na nic oszczędzać.
jak mi się ciśnienie podniosło z rana to mi kawy już nie trzeba (°°
  • Odpowiedz
Zagraniczni deweloperzy budują nam mieszkania, za które płacimy kredytem zaciągniętym w zagranicznych bankach, do których dopłacamy z krajowych podatków.


@tempyluj: zarabiasz na to wszystko pracujac w zagranicznym korpo, w budynku, który należy do na przyklad niemieckiego funduszu emerytalnego. Wasze ulice, nasze kamienice ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz