Wpis z mikrobloga

Jaki polecacie olejek CBD na wyciszenie i lepszy sen? Rozważam też melatoninę ale czytałem że CBD lepsze.
#sen #cbd
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kacper1302: Nic z tego mi nie pomogło. Tzn Melatonina mnie uzależniała i coraz gorsza jakość snu jak zombie a cbd to może moja wina Że nic nie poczułem bo zbyt oszczędnie używałem. Wolę zapalić se herbatę czy zioła
  • Odpowiedz
@kacper1302: Ostatnio rozmawiałam z koleżanką, która zmagała się z wieloma problemami: stresem, trudnościami ze snem i obawą przed nawrotem epilepsji. Od dziecka ma zdiagnozowaną epilepsję i choć ataki zdarzają się rzadko, zmiany w falach mózgowych w jednej półkuli wpływają na jej samopoczucie. Stres podnosi u niej poziom kortyzolu, co pogarsza jej zdrowie, zwiększa ryzyko ataku padaczki i prowadzi do różnych schorzeń.

W poszukiwaniu naturalnego rozwiązania swojego problemu zdrowotnego natrafiła na pozytywne opinie na temat stosowania oleju CBD przez osoby z epilepsją i tak kupiła swój pierwszy olej CBD Stres Control z Konopnej Farmacji w Poznaniu, który, jak sama mówi, okazał się zbawienny. Pomógł jej się wyciszyć, zredukować stres, ustabilizować poziom kortyzolu i zmniejszył lęk przed nawrotem choroby.

Dowiedziała się też, że CBD ma terapeutyczne właściwości w leczeniu epilepsji. Mimo że jej epilepsja jest w stanie uśpienia, strach przed nawrotem paraliżował jej codzienne życie. Z czasem odkryła, że CBD może pomóc utrzymać równowagę mózgu i zmniejszyć ryzyko nawrotów. Od kiedy stosuje konopie, nie miała ataków przez pięć lat, ale regularnie stosuje
  • Odpowiedz