Wpis z mikrobloga

@Butelka_Omega c-----e wstawki typu " noo x z tego będą memy", albo jak ktoś wczoraj wspomniał, te zapowiadanie zadymienia jakie może wystąpić na panelu xD tworzy to otoczkę sztuczności a najlepsze dymy to te kiedy wychodzą naturalnie z zawodników jak było np. z Kaczorem. Konfa na 8 będzie dla mnie top, bo to była esencja tego calego syfu. Oczywiście dymy są z premedytacja prowokowane jak w przypadku Natan tucznik, ale to
  • Odpowiedz
@Butelka_Omega: rogodzinski? Na zadymie ciagle sie wciną jako 3 mowiac w kolko zeby nie gadali we dwoch bo nic nie mozna zrozumiec. To gadali we 3. Do tego strasznie stypi, chlop z depresja nie nadaje sie do freakow.
  • Odpowiedz
@Butelka_Omega teraz jeszcze obejrzałem ta rozmowę z muranem i w sumie jak na dłoni widać, że jak Jacenty zaczynał swoje wycieczki to rogozinski próbował ucinać temat, ale robił to totalnie obsrany xD widać, że jak dzieje się coś co wykracza poza schemat w którym czuje się komfortowo to pocą się ręce i obsrany nie wie jak zareagować. Taka ostatnia mysl jaka mi przyszła do glowy, to to, że chlop nie czuje
  • Odpowiedz
Jeśli pytasz o Don Kutasjo, to nic do niego nie mam, nawet szacunku. To ulung o dwucyfrowym IQ, który jak nie jest "na świeczniku" to zamula wszystkich dookoła. A jak jest, to drze p---ę i nie daje dojść do słowa przeciwnikowi, przez co niedorozwinięta część wykopków uważa go za "szefa".
  • Odpowiedz
@Butelka_Omega a ja moze pojde troche pod prad no uwazam ze Rogo jest mega fajnym prowadzacym. Tylko dla ciut bystrzejszej publiki ktora skuma niektore usmieszki czy trolowanie z powazna miną. No ja wole takiego niz ulfika. Dla mnie nr.2 po Kano. Przeciez ta beka z Polaka ostatnio byla genialna "jestem Faustyn i jestem synem k---y" - a to juz dosc duza podpowiedź ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz