Wpis z mikrobloga

Jezeli myslicie, ze inzynier ktory s.r.a bez zadnej refleksji do jeziora, nago, jako pracownik w kuchni bedzie dbal o higiene gdy kroi pomidora na wasza pizze lub myje talerze, to jestescie w bledzie :)

Zaznacze, ze u mnie w miescie coraz bardziej popularne jest zatrudnianie ich w kuchni, a czesto i jako “kelnerzy”

Juz nie chodze do jednej ulubionej restauracji gdy zobaczylem kto pracuje w kuchni i polecam kazdemu.

Skonczy sie na calkowitym gotowaniu w domu - sushi, pizza, steki importowane z UK itp.

#katowice #bekazlewactwa #c---------------a
#januszegastro
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jezeli myslicie, ze inzynier ktory s.r.a bez zadnej refleksji do jeziora, nago, jako pracownik w kuchni bedzie dbal o higiene gdy kroi pomidora na wasza pizze lub myje talerze, to jestescie w bledzie :)


@wcaleniepchamsiewmultikonto: ty lepiej sobie ogarnij statystyki mycia rąk w Polsce albo statystyki higeny jamy ustnej.
  • Odpowiedz
@misiafaraona mimo, ze biali sie nie myja, to jak zyje nie widzialem ani nie slyszalem o zadnym bialym,


@wcaleniepchamsiewmultikonto: nie to, ze biali się nie myją tylko Polacy mają statystycznie zauważalny problem z higieną. Piszesz o gościu srającym do rzeki a w Polsce połowa mężczyzn nie myje rąk po sraniu w kiblu.

O uzębieniu Polaków nie wspominając...
  • Odpowiedz
@Kryspin013: na pewno statystykami srania do własnego gniazda z kolegami z neuropy bijecie wszelkie rekordy xd Nie mam na was słów


@hikashi: aż tak się boisz prawdy, że nie chce ci się wygooglać i że aż musisz robić fikołki?

Btw, jeśli chodzi o higienę to nawet nie trzeba daleko szukać. Wystarczy klatka z filmu ze spędu chłopaków narodowców, gdzie akurat nie zasłaniają twarzy.
Kryspin013 - >@Kryspin013: na pewno statystykami srania do własnego gniazda z kolegam...

źródło: comment_1605185516cFbwUl3NYtzoT1LicwX1Qt

Pobierz
  • Odpowiedz
Juz nie chodze do jednej ulubionej restauracji gdy zobaczylem kto pracuje w kuchni i polecam kazdemu.


@wcaleniepchamsiewmultikonto: to zobacz ile Polaków, pracowników restsuracji w dowolnym centrum handlowym, wyłazi z kibla bez mycia rąk ...
Nie tłumacze kolesia, tylko pokazuje ci e jajek rzeczywistości żyjemy i albo się z tym pochodzisz albo rozszerz swój ban (zdrowiej)
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Prawdę mówiąc, nie ma to nic wspólnego z murzynem, srającym na golasa do jeziora


@zimowyporanek: ale ja się nie odnosiłem do murzyna tylko do tego:

jako pracownik w kuchni bedzie dbal o higiene gdy kroi pomidora na wasza pizze lub myje talerze
  • Odpowiedz