Wpis z mikrobloga

Przesłuchałem wywiad z Zajaczkowską w podcaście Żurnalisty i muszę przyznać, że się zdziwiłem.

Ona jeszcze jeszcze bardziej głupia i nijaka niż myślałem. Mimo tylu lat w branży i mediach, składanie zdań, sposób wypowiedzi, zasób słów jak ktoś w 3 kl gim.

Cytat z Ewy
Zurnalista: Jak wygląda Polityka od środka?
Ewka: Brudo
Ż: Jak bardzo brudno?
E: Bardzo
Ż: Co to znaczy? (jak z dzieckiem 5 letnim)
E: yyyyyyy W polityce nie ma przyjaźni

xD

z drugiej strony, jeśli Warzechę podała jako kogoś, na kim się wzorowała, to czy można wymagać wiele...?

#konfederacja #polityka #bekazprawakow #bekazkonfederacji #4konserwy
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aarahon powinieneś jeszcze użyć nazwy onuca, antyszczep i foliarz. Tego, kto się nie zgadza z głównym nurtem serwowanym na wypok tak się właśnie nazywa. W dobrym tonie jest jeszcze nawiązanie do rasizmu i antysemityzmu
  • Odpowiedz
@Neobychno: to potwierdza tylko to co pisalem wczesniej. Mentalnosc zwyklej karyny z osiedla. W dodatku z jakim grymasem wstydu i pogardy przyznała ze ma wyuczony zawod kosmetyczki.

O jej przepracowanych traumach, a potem polgodzinnym placzu to nawet nie wspomne.

Nie dalem rady obejrzec w calosci.
  • Odpowiedz
Tego, kto się nie zgadza z głównym nurtem serwowanym na wypok tak się właśnie nazywa.


@NitrousOxide: to że ktoś tak robi nie znaczy że będę zachowywał się jak lewactwo i zakłamywał rzeczywistość forsując swoją "prawdę".
  • Odpowiedz
powinieneś jeszcze użyć nazwy onuca, antyszczep i foliarz. Tego, kto się nie zgadza z głównym nurtem serwowanym na wypok tak się właśnie nazywa. W dobrym tonie jest jeszcze nawiązanie do rasizmu i antysemityzmu


@NitrousOxide: konfiarze to w zdecydowanej większości frustraci, którym brakuje kompetencji w danych zagadnieniach i próbują to tłumaczyć swoim chłopskim rozumkiem, ale są to także onuce, antyszczepy, foliarze, rasiści, antysemici, fani płaskiej ziemi, katotaliby, homofoby, ksenofoby, i ludzie
  • Odpowiedz