Wpis z mikrobloga

@apeee: z rok temu w uwaga pirat była podobna sytuacja jak jeden Ukrainiec przedstawił lewe prawo jazdy, policjanci dali mu opcje zadzwonienia po kogoś żeby zgarnął auto. Przyjechał drugi ukrainiec, pod wpływem i z drugim lewym prawkiem XD
  • Odpowiedz
@apeee: ale jak to przecież konfiarze mówili że kupione od pisowców za łapówkę pozwolenie na pracę w Polsce sprawia że imigrant pisowski jest legalny, więc kupione prawo jazdy też jest legalne, prawda? XD
  • Odpowiedz
@Greg36: @Haszenberg @Wojtass19922 @pamareum @dobry-informatyg @ksiaze_z_bajki @yahoomlody @chaddeveloper @byferdo @bacaa90 @robertx @Greg36 żeście gnoje jedne nie pomyśleli , jak by wam było łyso, jakby to wobec was została przeprowadzona interwencja w taki sposób. Nie mówi się tak do ludzi , policjant taki sam rasistowski dureń z manią wyższości jak i wy, nie czytam nawet odpowiedzi więc se możecie pisać,
  • Odpowiedz
@bujaka123: A skąd wiesz jaka była podstawa zatrzymania, zgaduję że mieli cynk o ten towar i z góry wiedzieli z kim rozmawiają, to nie wyglądało jak rutynowa kontrola o spalone światło stopu.
  • Odpowiedz
Panietam jak byl filmik, ze Ukrainiec w rejonie Hubskiej zlamal kilka przepisow i nieoznakowani za nim jechali. Wyliczyli mu tam wszystkie punkty na miejscu perfekcyjnie, a bylo ich kolo 30.


@WykopekNaPolEtatu: Szkoda, że wielokrotnie sądy uznawały, że takie czynności są niezgodne z prawem. Policjant powinien zatrzymać niezwłocznie gdy to możliwe po ujawnieniu wykroczenia a nie czekać aż gość uzbiera maksa.
  • Odpowiedz
@bujaka123: Thats where you are wrong kiddo ( ͡ ͜ʖ ͡), szanuje obowiazujace prawo i kulture gdziekolwiek jestem i takie rzeczy mi nie grożą, obrona rasizmem jest dla lawirantów, no chyba że to jest bait co napisałeś - to jest taki 2/10 bo odpisałem xD
  • Odpowiedz