Wpis z mikrobloga

82 416,27 - 52,00 = 82 364,27

Runmageddon Ultra 2024 za mną. Myślenice przywitały piekielna pogoda i trasą - podejścia i "zbiegi" po stokach narciarskich pełnych luznych kamieni nie należały do przyjemnych. W sumie koło +3000 m. Fajne leśne odcinki i schłodzenie w Rabie. Ale też miejscami organizator trochę przeszarżował- pętla 1km z workiem gdzie miejscami była wspinaczka na czworaka i luźne kamienie (dostać takim kamieniem poniżej to mogło skończyć się słabo) czy czołganie się po luźnych odłamkach skał)

Niestety opaska oddana już na pierwszej pętli po 26 minutach walki i zerwanej skórze na pszczelarzu (obawiałem się bo nigdy tej przeszkody nie zrobiłem). Cieszy ukończenie i walka do końca - mocny test dla głowy bo wiedząc co czeka na drugiej pętli część ultrasów odpuściła. Mocny trening głowy :) nie mogę się ruszać xD

#sztafeta #biegajzwykopem #bieganie

Skrypt | Statystyki
Grzegiii - 82 416,27 - 52,00 = 82 364,27

Runmageddon Ultra 2024 za mną. Myślenice pr...

źródło: Screenshot_2024-07-28-08-10-00-71_d9aa206de00b4b7c29deeb8e9ccbd9e7

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@pepepanpatryk nie gadaj tak! Classical pocisnales to już jest dobra baza. Ogólnie to OCRy biegam już któryś rok - 6-7 lat ale od roku dwóch bardziej się wziąłem za bieganie a od pół roku trening typowo przeszkodowy w lokalnym klubie. Mamy też klatkę OCR w parku. Do tego trening siłowy, zwisy, podciągania. Ale duża kwestia to poprawna technika żeby pokonać przeszkody szybko i nie tracić sił. U mnie to niestety kuleje
  • Odpowiedz