Wpis z mikrobloga

Czesc jestem po wizycie u dietetyka i mam takie xD
W skrocie:
- wiekszosc "jogurtow" typu jogobella, dabio, fantasia to "smieci"
- napoje typu 0 (pepsi max, cola 0) wg tej pani to tez smieci, poniewaz wplyw sztucznych slodzikow nie jest tak w 100% xbadany na wplyw czlowieka + picie tych napojj powoduje chec wiekszego jedzenia tlustych rzeczy lub slodkich*
- mozna jest kebab albo pizze na obiad (ale robioną wlasnorecznie) xDDDDDD
- musi byc jakas aktywnosc fizyczna, nawet chodzenie,.ale minikum iles tysiecy krokow
- najlepiej pic wode niegazowaną, mozna dodac jakąś miete zeby miala smak, ale te wszystkie ",fit napoje" w sklepach są zle *

- starac sie nie jest gotowcow, maja duzo solii itp.

Tak w sumie jak zobaczylem liste zakupow to praktycznie musze zmienic liste zakupow o 80-90%

Najgorszs w tym wszystkim jest to, ze niby ma dobre opinie bo ludzie z jej diety nie wchodzą na efekt jojo czy coś. Ale wiele rzeczy mi sie nie zgadza.
Na każdą moją kontrodpowiedź miala przygotowaną odpowiedzz ale mialem wrazenie ze sie wywyższa

#dieta #odchudzanie #chudnijzwykopem #zdrowie

* - chodzi o ilosc, w sesnie ze puszka pepsi raz na tydzien nie bedzie zla, ale picie codziennie 3-4 juz tak

Zgadzasz sie z tą panią ?

  • tak 87.1% (6725)
  • nie 12.9% (1000)

Oddanych głosów: 7725

  • 280
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Milo900: Jaki to jogurt z tej twojej listy jak to woda z mąką, trochę mleka i cukier z farbką. Zobacz sobie ile jest białka według tego co na opakowaniu w takim jogurcie i ile cukru a także ile masz białka w butelce mleka, w jogurcie, kefirze itd
Jak chcesz jogurt to kupujesz jogurt i wrzucasz owoce.

Te napoje to g# woda z cukrem. To od cukru się tyje oraz produktów
  • Odpowiedz
@Milo900: Amerykę odkryłeś? A co ty myślałeś, że jogurt z toną cukru, syropami glukozowo fruktozowymi i innym gownem to zdrowe, bo dużymi literami napisane jogurt? Napoje inne niż woda, naładowane różnym gównem i co, myślałeś że to zdrowe jest? Gdzie ty się chłopie uchowales?
  • Odpowiedz
@Milo900: tak, ten jogurt ma w składzie "syrop glukozowo-fruktozowy", czyli największy syf. I nie chodzi o same kalorie tego gówna, ale szkody jakie to powoduje i jak wpływa na metabolizm. Myślałeś że co, jak truskawkę walnęli na wieczku to od razu zdrowie i witaminki?
  • Odpowiedz