Wpis z mikrobloga

Mieć do dyspozycji cały świat i zafascynować się Zielenogogradskiem xd To mniej więcej tak samo, jakby Szwajcar z Bazylei chciał poznać Polskę odwiedzając Bytom xd
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @yosemitesam: trochę ograniczony jesteś.. gdyby nie wojna to ja bym sam chętnie odwiedził Rosję bo niezwykle ciekawi mnie ten kraj pod kątem historycznym i społecznym. Dla mnie to taki inny świat, który znam tylko z opowieści i youtube. Dla osób które często podróżują to jeden z punktów do owiedzenia na minimum kilka tygodni.

  • Odpowiedz
@yosemitesam: Jechać do Obwodu Królewieckiego żeby zobaczyć jak kacapy zdewastowały poniemiecką infrastrukturę to jakaś forma masochizmu. Andromeda wrzucała niedawno reportaż - chyba z Bałtyjska. Muj borze.
  • Odpowiedz