Wpis z mikrobloga

@maad: Bo tam rzadko za takie rzeczy dają, aż dożywocie. Skoro sami Niemcy twierdzą, że wyrok jest naprawdę surowy jak na ich standardy to znaczy, że faktycznie poszli i ukarali ostrzej niż się wszyscy spodziewali.
  • Odpowiedz
  • 2
@mac_mod mega to smutne że byle lekarz może chronić latami mordercę a jeszcze bardziej smutne jest że nikt w tym kraju niezależnie od strony politycznej nic z tym nie robi
  • Odpowiedz
wyrok wysoki ale sprawiedliwy Niemcy dobrze sklasyfikowali czyn jako morderstwo bo tego wypadkiem nazwać nie można u nas to pewnie byłby nieumyślny wypadek ze skutkiem wyrok z 8 lat i po 4 albo 5 do domu


@weezyxboss: Nie wiem nie znam tej sprawy bardziej niż to co czytałem w kilku artykułach. Natomiast jak #!$%@? 180 km/h na 70 no to znaczy, że coś grubo poszło nie tak u Ciebie z
  • Odpowiedz
To swoją drogą mnie bardziej zastawia czemu polska policja nie zareagowała i nie potrafiła znaleźć sprawcy tego wypadku na czas


@weezyxboss: bo typ miał w policji rodzinę, która sprawę starała się wyciszyć
  • Odpowiedz
  • 6
@godlike nie wiem choć myślę że nie bo przecież policja nie ma nic sobie do zarzucenia no bo skąd mogli wiedzieć że sprawca wypadku stał swoim samochodem kilkanaście czy kilkadziesiąt metrów dalej
  • Odpowiedz
To swoją drogą mnie bardziej zastawia czemu polska policja nie zareagowała i nie potrafiła znaleźć sprawcy tego wypadku na czas


@weezyxboss: bo miał takie samo nazwisko jak komendant

ale spokojnie, policja wyjaśniła że ten morderca majtczak nie jest policjantem więc nie ma nic podejrzanego
  • Odpowiedz
@zgubiles_sie_jelonku: absolutnie sie z toba zgadzam. To jest w ogole straszne, ze mozesz cale zycie jezdzic przepisowo, robic przerwy na trasie, miec spoko samochod z milionem systemow, dzieci w najdrozszych fotelikach, a wjedzie w ciebie jakis #!$%@?/pijany debil i zmieciona cala rodzina.
  • Odpowiedz
@weezyxboss: W Niemczech jest chyba takie coś jak "zabójstwo niezamierzone" i taka sytuacja się pod to kwalifikuje. Jak #!$%@? 200 km/h po mieście to musisz się liczyć z tym że jak kogoś potrącisz to raczej on umrze. Chociaż nie było to twoim zamiarem...
  • Odpowiedz