Wpis z mikrobloga

To swoją drogą mnie bardziej zastawia czemu polska policja nie zareagowała i nie potrafiła znaleźć sprawcy tego wypadku na czas

@weezyxboss: wyjechał z Polski dokładnie dzień przed postawieniem oficjalnych zarzutów, czy coś tu trzeba dodawać?
Przypadek? Nie sądzę
  • Odpowiedz
@mac_mod:

Opinia biegłych pokazała, że gdyby jechał wolno, nie musiałby wykonywać manewru obronnego. Poza tym w odległości 100 metrów nie było przejścia dla pieszych, więc dziewczynki wbiegając na jezdnię, zatrzymując się i znowu biegnąc, by jak najszybciej ją opuścić, zachowały się prawidłowo.


W ogóle nie jestem za #!$%@? ile fabryka dała, ale czy w tym przypadku sprawa nie jest trochę nieoczywista? Owszem 100 metrów nie ma pasów, pieszy ma prawo
  • Odpowiedz
@421KM: generalnie to jak standardowa polska wieś, jedna długa droga bez jakichkolwiek pasów. Zresztą sędzia orzekł że dobrze przechodziły. One się właśnie upewniły i dostały strzał.
  • Odpowiedz
@421KM: no właśnie po latach starałem się dowiedzieć co z gościem. Póki co mam tylko to. Sprawa generalnie z 2008 r. Muszę sobie odnowić znajomości że szkoły średniej, to może się dowiem jak się to skończyło.
  • Odpowiedz
@weezyxboss: Ale jak to, przecież Niemcy upadają, na wykopie tak pisali ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Generalnie każde rażące przekroczenie prędkości przy wypadku powinno być bardzo surowo karane. Seba jechał315 kilometrów na godzinę, a jebnął w KIA jak miał 250, bo trochę hamował. Dopuszczalna to 140, czyli wyjściowo mamy x2 limit xD.
  • Odpowiedz
na niemieckiej autostradzie to była tragedia, metafizyka, spotkanie z najwyższym
a na polskiej drodze to zwykła śmierć, kwestia biologiczna :(
  • Odpowiedz
I jak tam? Czy poszukiwany Sebastian Majtczak dostał już ekstradycję z Dubajskich wakacji? W Polsce jak w lesie można zabić rodzinę i sie opalać w ciepłych krajach


@weezyxboss: Polskie prawo nie działa w Arabii Saudyjskiej no i Majtczak chciał być sądzony w Polsce w zamian za list żelazny, ale polski wymiar sprawiedliwości odmówił, bo chcą go trzymać latami w areszcie bez wyroku, co jest normą w Polsce.
  • Odpowiedz