Wpis z mikrobloga

@MikiGRU prymitywnym myśleniem jest wrzucanie do jednego wora wszystkich, których się nie lubi - od życia codziennego po poglądy polityczne. Z tego wykopki możecie nawet zrobić doktorat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MikiGRU wystarczą dwa-trzy psy żebyś miał zasrane trawniki na całkiem sporym osiedlu, takie gówno leży do 3 tygodni, pies sra średnio 2 razy dziennie. Do tego masz korelację- niesprzątający właściciel chodzi na bardzo krótkie spacery. I dalej trafiłeś kiepsko bo jako osoba, która stała kiedyś po stronie antypies, jestem uczulony na ludzi, którzy nie zbierają gówna i z racji, że od 8 lat mam psa, z którym bardzo dużo spaceruję prowadziłem
  • Odpowiedz
@GrubasErosoman: jesteś takim wykopkiem jak ja a gadasz o generalizacji xDD piękne samozaoranie pajacu xD
@Misiopysioo dobrze że ich gonisz, sranie gdzie popadnie swoim psem to dopiero wierzchołek góry lodowej, niestety ale tak jak przywarło do policjanta że głupek, tak do psiarza że to podczłowiek i powiem więcej, to nie jest wina ludzi a policjantów i psiarzy właśnie
  • Odpowiedz
  • 0
@M4rcinS ona się zesra do czegokolwiek o cokolwiek, sprawdź jej wpisy.Sam hejt, szukanie wrogów.To jest idealny materiał na mityczną ,,starą babę”
  • Odpowiedz
-że WielkiNos znów się zesra o to, jak ktoś mówi do swojego psa


@M4rcinS: Ale @WielkiNos to Ty szanuj. Chyba jeszcze żaden prawak tak skutecznie nie srał wykopkom do mordy na mikroblogu, a nie na głównej. Taki kunszt trzeba jednak cenić.
  • Odpowiedz
  • 0
serio sa jeszcze niezielonki na mirko, ktore nie maja tego indywiduum na czarno?


@PurpleHaze: jasne, że tak, przecież ten trolling jego jest czasami fajny xD
  • Odpowiedz
Króciutko z wami jedzie, tak jak na to zasługujecie


@MikiGRU: ja dałem ją/jego na czarną zanim zaczęła pisać o psach. Nie jesteśmy tacy sami.

Poza tym, więcej pogody ducha, bo wydajesz się mocno sfrustrowany
  • Odpowiedz
  • 1
najśmieszniejsze że niektórzy nadal uważają że ten spierdoks pałujący się do brauna i wołynia to tak naprawdę kobieta


@fastmotion jak w twoich oczach poniżej na zdjęciu jest idealny obraz kobiety to nie dziwię się, że możesz się czuć zagubiony kiedy ktoś sie w niego nie wpasowuje.

Wpis o Braunie wrzuciłam może 2 razy, pomnik rzezi skomentowałem też pewnie max z 2. Chyba mnie z kimś pomyliłeś.
WielkiNos - >najśmieszniejsze że niektórzy nadal uważają że ten spierdoks pałujący si...

źródło: temp_file4164405981207697566

Pobierz
  • Odpowiedz
@MikiGRU

inaczej są frustratami xD


Tymczasem całkowicie nie frustrat MikiGRU, o 10 rano na wykop pe el: ŚMIERDZISZ PSEM, PATOLOGIA, DEBILE, #!$%@?Ć PSIARSTWO
  • Odpowiedz