Wpis z mikrobloga

@sotarKratos: jeżeli jest całe pokolenie które słowo 'zdychać' przez całe swoje życie słyszało tylko w negatywnym kontekście to trudno się dziwić że czują dyskomfort jeżeli ktoś mówi tak o zwierzęciu w które zainwestowali swój czas pieniadze i emocje.

Rozumiem obie strony tego sporu.
  • Odpowiedz
jeżeli jest całe pokolenie które słowo 'zdychać' przez całe swoje życie słyszało tylko w negatywnym kontekście to trudno się dziwić że czują dyskomfort jeżeli ktoś mówi tak o zwierzęciu w które zainwestowali swój czas pieniadze i emocje.

Rozumiem obie strony tego sporu.


@Hmrogrz: Widocznie zarówno pies jak i właściciel nigdy nie słyszeli o komendzie "ZDECHŁ PIES".
  • Odpowiedz
@MikiGRU eh wy wykopki zawsze musicie kogoś nienawidzieć i srać o tym na wykopie, bo by wam było nudno xD nieważne kto by to nie był, lewak, prawak, cyklista, ktokolwiek xD smutne musicie mieć życie
Wielki nos robiła kiedyś fajne wpisy, teraz strasznie monotematyczna. Każdy wpis taki sam, po prostu ubrany w inne słowa.
  • Odpowiedz
@GrubasErosoman: ja to widzę inaczej, dlaczego psiarze tak bardzo nienawidzą ludzi że nie potrafią upilnować swojego psa? Wziąć go na smycz? Zająć się nim by przestał szczekać? Posprzątać gowno po swoim piesku? Dlaczego przerzucacie odpowiedzialność za swojego psa na ludzi dookoła? Co my wam zrobiliśmy?

Serio jesteś tak głupi że myslisz że ktoś ma nudne życie bo tego nie akceptuje? Śmierdzisz psiarzem na kilometr
  • Odpowiedz
@MikiGRU mówisz jakby większości właścicieli psów nie trzymała ich na smyczach i nie sprzątała po nich, a jest odwrotnie.
Taka domena wykopków, skrajne jednostki stanowią dla was obraz całej grupy społecznej. Po psach się nie sprząta, rowerzyści zawsze na czerwonym, a wszystkie polki skaczą po hebanowych drągach.
  • Odpowiedz
skrajne jednostki stanowią dla was obraz całej grupy


@Misiopysioo: jak się nie wychodzi z domu, a życie zna z internetu w którym piszę się tylko o skrajnościach to później ludzie taki obraz świata mają.

Ja np jestem prawakiem i konserwa i przyjaźnie się z lesbijką która chodzi na marsze równości. Na wykopie coś takiego przepala ludziom styki. Niezwykle rzadko widzę komentarz Twojego pokroju rozumie że skrajności to jest jakaś mała
  • Odpowiedz
@M4rcinS: przecież ten typ sobie nabija wpisy na flavor of the month. Grilluje hipergamie/rowery/teraz pieski/cokolwiek co aktualnie jest na topie na wykopkowej topce wylewania żółci. Osobiście zablokowałem bo tych wysrywów to się czytać nie dało i polecam to samo.
  • Odpowiedz
@Misiopysioo: nie mówię że większość, nie mam takiej statystki, ty z resztą też nie xD ale wystarczy wyjsc na pierwszy z brzegu trawnik w mieście i twoje słowa o odpowiedzialnych właścicielach szybko parują. Każdego dnia widzę właścicieli puszczających psy bez smyczy. Zwrócenie uwagi kończy się krzykami o wolności psa. Nic z tym nie robicie jako środowisko, ba jeszcze ich bronicie często. Patologia jednym słowem
  • Odpowiedz
@Misiopysioo widzisz, już zostałeś zakwalifikowany jako środowisko i że nic z tym nie robisz xD kurde, gdyby zobaczyli niektórzy na wykopie, że jeżdżę rowerem przepisowo, po ścieżkach, rower przeprowadzam przez pasy, to bym pewnie został nazwany mitomanem xD
  • Odpowiedz