Wpis z mikrobloga

  • 1
@M4rcinS: ciekawe jest to, że @WielkiNos właściwie samodzielnie rozkręcił spiralę hejtu na psy na wykopie.

Nieźle łatwo manipulować społecznościami w tych czasach.
  • Odpowiedz
Wielki nos robiła kiedyś fajne wpisy, teraz strasznie monotematyczna. Każdy wpis taki sam, po prostu ubrany w inne słowa.


@GrubasErosoman: kapitalizm plusowy, robi content jak jutubery, non stop to samo byle plusy leciały, żeby tak jeszcze na tym zarabiać, a co jeśli wielkinos, o boże o #!$%@?
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: no tak że teraz o tym mówimy xD
@L3gion co ma do tego godzina? Nudzi mi się to wam odpisuję. Jednak ty stwierdziłeś że włączysz się do tego także chyba cię to dotknelo i masz trochę wolnego czasu hipokryto
@NieBendePrasowac dałeś na czarnolisto bo boli prawda że psiarze to podludzie? Przecież on pisze również o Julkach i imigrantach ale wysyp psiarzy w tym wątku pięknie pokazuje jaki macie ból dupy
@anb może być też tak że zaczął pisać o tym o czym myśli od dawna wielu ludzi, stąd takie zasięgi ¯\(ツ)/¯

Zrozumcie to podludzie że wasz piesek nie powinien wpływać w ogóle na życie innych ludzi. Kupy waszego pieska, szczekanie, bieganie bez smyczy. Uwaga, jeżeli to wyeliminujecie nikt się do was nie przyczepi.
  • Odpowiedz
no tak że teraz o tym mówimy xD


@MikiGRU: I co to daje i zmienia, ale tak realnie? Oprócz tego, że możesz rozładować swoje napięcie i poczuć się lepszy, wyzywając innych od "podludzi".

Przecież on pisze również o Julkach i imigrantach


No właśnie, w kółko pisze na te trzy tematy. Przecież mu nie chodzi o to, żeby cokolwiek zmienić, tylko żeby zbierać plusy od takich frustratów jak Ty. I nie,
  • Odpowiedz
@Theo_Y zmieniłam profil działalności po tym jak mi za śmieszkowanie usunęli wszystkie wpisy od początku istnienia konta. Za jakiś czas się znowu przebranżowię.
  • Odpowiedz
dałeś na czarnolisto bo boli prawda że psiarze to podludzie


@MikiGRU: nie mam psa, wkurza mnie sąsiadka, której pies regalarnie obsikuje klatkę.

Dałem Cię na czarną bo jest chamskim, toksycznym frustratem wyzywającym innych tak bez powodu.
  • Odpowiedz