Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czego najbardziej żałujecie w życiu? Ja straconych szans. Głównie tego że nie założyłam rodziny kiedy była na to pora. I tego że zawsze szukałam czegoś lepszego, nie doceniając tego co mam. Ale takie rzeczy widać z perspektywy czasu

Macie takie rzeczy które nie dają wam zasnąć?

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #feels #depresja #wykop30plus



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 13
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: niestety tak, i są to rzeczy do przedyskutowania z psychologiem jakimś. Zmarnowałam 5 lat na studia, które mnie kompletnie nie interesowały. Że nie dbałam o bliskie relacje z koleżankami, rodziną. Że byłam chciwa i samolubna
  • Odpowiedz
Czego najbardziej żałujecie w życiu? Ja straconych szans. Głównie tego że nie założyłam rodziny kiedy była na to pora. I tego że zawsze szukałam czegoś lepszego, nie doceniając tego co mam. Ale takie rzeczy widać z perspektywy czasu


@mirko_anonim: Osobiście nie żałuję absolutnie niczego w swoim życiu ponieważ uważam, że wszystko się dzieje po coś, zamiast żałować i się nad sobą użalać jak ciota możesz wyciągnąć z tego co już
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: człowiek za bardzo przejmował się pewnymi rzeczami. Oczywiście nie chodzi o to, aby ignorować problemy, ale o to, żeby nie budować wobec nich jakichś piętrowych konstrukcji na zasadzie: "ojej, co to będzie!"
  • Odpowiedz
Głównie tego że nie założyłam rodziny kiedy była na to pora.


Ale pamiętaj, na miłość nigdy nie jest za późno.

Macie takie rzeczy które nie dają wam zasnąć?


Oj tak, mnóstwo.
  • Odpowiedz