Wpis z mikrobloga

Dzień dobry :)

Nie wiem czy pamiętacie, jak prosiłem o pomoc przy akcji z Coral Travel TUTAJ

Z racji tego, że dzisiaj zwrócili mi zaliczkę i że jestem na 99% przekonany, że to Wasza zasługa, to chciałem zrobić #rozdajo na kwotę 99zł dla jednego z wybranych plusujących lub jeżeli on chce to na jakiś cel. Nie mnie o tym decydować tylko wygranemu. Losowanie jutro ok 14:00. Warunki konieczne to zaplusowanie tego wpisu i ewentualnie konto na Revolut i zielonki out. Podpowiedzcie gdzie zrobić uczciwe losowanie! Z góry dzięki!

A co do samej akcji, to dostałem maila na następny dzień (sami z siebie łaskawie napisali), że po przeanalizowaniu sprawy mogę anulować ze zwrotem zaliczki xD Pewnie ktoś oberwał :)

Naprawdę bardzo wszytskim dziękuję!

PS z minusów to na chwilę chyba zostałem bordo xD

#wakacje #podroze #prawo #afera #turcja #oszukujo #wykopefekt
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Insiders: i tak co wakacje kilku Mirków wrzuca, jak to ich biuro oszukało czy zostawiło na lodzie, a ludzie dalej dopłacają 100% w porównaniu do ceny samodzielnego zorganizowania. Nigdy się małpy nie nauczą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Insiders: nie no wiadomo, że miałeś rację i fajnie, że ci się udało odzyskać pieniądze. Nie obwiniam, że cię chcieli oszukać.

Dziwi mnie tylko to, że człowiek ogarniający internet na tyle, żeby znajdować regulaminy, pisać maile i planować akcję z uokik nie potrafi/nie chce sam sobie znacznie taniej załatwić czegoś lepszego. Tutaj nie da się wygrać, bo "wygrana" oznacza wycieczkę zgodną z ofertą i dopłatę do ceny samodzielnego organizowania, a
  • Odpowiedz