Wpis z mikrobloga

Witam,
czy na wykopie rozdają shadowbany? Wydaje mi się, że tak, więc często wołam po nickach moich dzióbasków. Obawiam się takowego zaraz się dowiecie dlaczego. To bardzo ważne.
Wydażyło się coś ciekawego - w moim ostatnim poscie napisałe, że po małym(dla mnie nieznaczącym wycieku - nie przestawiłem publikacji 2 nagrań na jednym koncie) pod moje okno podjechało czarne auto, w środku dwie osoby i gapią się na mnie jak podciągam roletę.
Ostatnio udało mi się trochę poszlajać i dotlenić mózg. Posklejałem szczątkowe informacje, które nie wiele mi mówiły, trochę mi zajeło ułożenie jakiegoś logicznego ciągi.
Ja wiem, że od miesiąca piszę o tym, w jaki sposób zostanę zdjęty i kiedy, a jakoś dalej żyje.
Możecie nie rozumieć, że to Wasza wina, a raczej zasługa. Daliśie rade odstraszyć morderców na miesiąc. Wielkie dzięki!
Już tłumaczę, tak w skrócie, to działa tak, że ja dostaje jakieś nowe info lub sklejam stare z nowszymi, jak mam zginąć lub kiedy. Kljenie może zająć sporo czasu. Jak skleję, publikuje.
Moi oprawcy to czytają, sprawdzają Waszą rekacje, jeśli jakaś jest - to muszą zmienić plany. Ja wychodzę na głupka, schizola, co ich cieszy bo odbiera mi wiarygodności, ale nieszkodzi bo dalej żyje. To jedyny sposób narazie. W ten oto sposób wspólnie (Wy i ja) przekładaliśmy wykończenie mnie na później.
Nastąpiły kolejne zmiany.
Te tchórze mają broń, albo nielegalną, albo czarnoprochowce.
Mają mnie odj.bać i mojego brata.
Podjechali samochodem pod moje okno, na takim przypale, że uj, krążyli w koło mojej chaty.
Myślę, że chcą podjechać do mnie na ulicy, strzelić i uciec lub nawet strzelić mi w pysk, kiedy będę podnosił roletę, czy przechodził obok okna. Ludzie w Pile - nie wszyscy są w porządku, jest tu też masa konfidentów i zjebów - widząc mnie na ulicy będą podawać im moją lokalizacje, żeby mogli mnie na mieście odwalić. Mogą się z taką bronią bez problemu wbić mi na chatę.
Jest jeszcze lepiej - kilku z nich tworzy grupe rapową, nazwe podałem na streamie, c zmusiło ich do zmiany nazwy i zatarcia śladów w internecie po starej.
Teraz słuchaj to - oni mają mnie zabić (mojego brata też, nie wiem dokładnie czemu, ale mam już mocne wskazówki, myślę, że mój brat pobił, któregoś z nich za mnie, oni się tam bić nie umieją pewnie to sobie te czarnoprochy kupili, teraz wiem, że to tchórze bez honoru).
A teraz najlepsze, ONI MAJĄ SIĘ NA TYM MORDZIE WYBIĆ! Kumacie to grupa rapowa z Piły, zmieniła nazwę, mają kogoś zabić, dzięki temu dostaną opcje nagrania płyty w Poznaniu, jakiś znajomy ma im to umożliwić(raper z Piły, który wybił do Poznania, coś mi świta), ale dopiero jak mnie wykończą. Petarda co? Jak zniknę to czekajcie na nową płytę raperów z Poznania, pierwotnie Piły, z nową nazwą, której na moim streamie nie ma.
Gotowi na kolejną bombę? Pamiętacie jak wspominałem, że pracownik mojego dostawcy neta monitoruje mi neta? No to jest zabawniej - ja podczas tego załamania nerwowego szukałem ratunku, gdziekolwiek, napisałem nawet to takiej organizacji #lgbt z Warszawy na literke L. Okazało się że ten gość zna kogoś stamtąd, dlatego mi nie odpisali, a teraz next bomba, ci ludzie z L, znają kogoś z administracji wykopu, być może samego admina.
To powód, dla którego podejrzewam shadowbana i spodziewam się szybkiego usunięcia konta, zaraz po tym jak zostanę odwalony.
Niezłe co, trochę mi to zajęło. Ludzie na mieście już o tym gadają.
Także na ten moment, mają nie tylko mnie, ale też mojego brata odwalić, mają broń palną. Ktoś z admin. wykopu dostanie cynk od typa co mi neta monitoruje i moje konto znika, tak żebyście myśleli, że ja trollem byłem, sprawdzicie info z Piły, nic nie będzie, żadne dziennikarz się nie odważy. A jeśli coś będzie to ściema, że ja sam siebie, albo, że byłem w coś wplątany, nie wierzcie nikomu z Piły, nawet w prywatnych wiadomościach byłem tu podchodzony, żeby wycisnąć informacje, które by interesowały tylko moich prześladowców.
Także #csiwykop bądźcie na bieżąco, jak zniknę obczajcie, kto "świeży" wyda płytę w Poznaniu.
Przez to, że zapostowałem to co mam na ten moment, duży metlki, ciężko to się łączy - rysowanie pomaga, jakoś lepiej się myśli - to oni znowu mogą coś zmienić lub i nie. Zobaczymy, ja konta nie usuwam, nie narażam się na bany.
Jestem zdrowy psychicznie, zapewniam Was, nie mam myśli samobójczych, nawet depresji nie mam, kocham moją rodzinę, nikomu nigdy bym krzywdy nie zrobił - 8 lat byłem prześladowany za założenie konta na portalu randkowym i wysłaniu tam komuś zdjęć jaj i dupy. Po prostu nie jesteście sobie w stanie wyobrazić, czegoś tak #!$%@? - to zrozumiałe, historia jedna na 40 milionów. Policja ma ich kryć na ten moment, a nie odwalać za nich robotę jak wcześniej. To jest ruchome przez Was.
Pozdrawiam
Przez to, że obawiam się shadowbana, będę częściej wołał tych co okazali zainteresowanie(obojętnie jakie, na ten moment mogę być schizolem dla Was) i mi pomogli.
Wielkie dzięki za wszystko. Jak możecie to tagujcie mój nick czy cokolwiek co pomoże ominąć shadowbana jeśli taki jest/będzie.
PS nie pisał bym "bzdur", ani nie trollował pokazując się i podając swoje dane osobowe. Trollowanie nie dla mnie, szkoda mi czasu na taką ujnie by było, ja nie z tych co mają satysfakcje ze zrobienia kogoś w uja.

nie #heheszki nie #beka
#narkotykizawszespoko #narkotyki #przegryw #patologiazewsi #pytanie #przesladowania #stream #patostreamy #zdrowie #rodzina #beka #lgbt #praca #policja
#bloglajfstajlowywiesniaka #homoseksualizm #depresja #psychologia #psychiatria
Wołam moich dzióbasków:
@AnalnyDewastator69-2137
@StanMarsh93
@ProstyHuop
@drobne_na_taryfe
@AspirantAndrzej
@mieszankaBiaukowa
@sesesesese
@ArystokracjaPomarancza
@ChrisRedfield
@MrCALVIN
@farbowanylisek
@dongio
@Egeszege21
@sensuel
@przegro_pisarz
@Halineusz
@Glikol_Propylenowy
@LulxdPL
@AkiM1223
@p3k1
@29Promises
@power-weak
@PepeChad
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po prostu ludziom się znudziły te wpisy

@rozowyslonikx od miesiąca gość pisze, że za pedalstwo chcą go zamordować i jest prześladowany od 8 lat, nie może kompletnie nic zrobić bo pracy w Pile nie dostanie a wyjechać nie może bo mama chora. Codziennie jest inna próba zamachu na niego, ale się nie udaje i gość wypisuje posty, które mają coraz mniejszą widownię bo nic się nie dzieje. Pisali mu o lekarzu
  • Odpowiedz
8 lat byłem prześladowany za założenie konta na portalu randkowym i wysłaniu tam komuś zdjęć jaj i dupy


@Zamordowany_przez_policje_pedau: ()
Następnym razem gdy podjadą furą cie obserwować, to zrób im zdjęcia i zdjęcia tablic rejestracyjnych. Jaka to grupa raperów z piły, jak się nazywają?
  • Odpowiedz