Wpis z mikrobloga

sezon ogórkowy, mówi to panu coś?


@thewhitestar: właśnie wyjątkowo mało ogórkowy ten sezon ogórkowy xD. Zamach na Trumpa, rezygnacja Bidena, akcja z Romanowskim z lokalnego podwórka.
@incar widocznie ludzie to klikają to piszą o tym ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@incar moja żona pracuje w Agorze, pracujemy zdalnie i wczoraj słyszałem kolegium gazety. Zaśmiałem się bo na kolegium wyszło że to jest drugi najważniejszy temat, był nawet przed Jackiem Jaworkiem xD
  • Odpowiedz
chochoł, że ludzie biorą psy zamiast dzieci jest bezdennie głupi


@Marysiabaton: no to czemu ci ludzie nie mówią pies, tylko stworzyli neologizm "psiecko", oraz nazywają danych siebie "psia, mama" lub "psi tata"? Jakby nie chcieli zastąpić dziecka psem, to by mówili że mają psa a nie "psiecko". Gdzie to widzisz chochoł?
  • Odpowiedz
@incar: to się nazywa cancel culture, a dodatkowo sprawa poruszyła ludzi, ludzie wchodzą klikają, pisza komentarze, licznik wyświetleń reklam robi brrrr. Jakby nie było dużej klikalności to max 2 artykuły i szukaliby kolejnej sensacji.
  • Odpowiedz
@incar: zawsze sie tak mowilo kadzy o tym wiedział a teraz nagle wielkie oburzenie. Totalnie tego nie rozumiem mimo że w domu zawsze były pieski.
Jeszcze zwykle najgłośniej krzyczą ci od trzymania dużego psa w bloku i dwóch 10 minutowych spacerów wokół śmietnika. O tych biednych zmodyfikowanych rasach z pseudo hodowli na olx nawet nie wspominam
  • Odpowiedz
Ktoś mi powie dlaczego oni są tacy zawzięci w tej sprawie?


@incar: bo są pajacami, którzy nie potrafią nawet rzeczowo i logicznie zastanowić się nad tym, co Pan Profesor powiedział. A ponadto chcą pokazać jacy to oni nie są fajni i postępowi. Gra pod publikę i wzajemne głaskanie się po główkach.
Społeczeństwo się zmienia, ale nie da się też nie zauważyć tego, że wiele zachowań jest odgórnie programowanych.
Lewactwo udaje
  • Odpowiedz