Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #tinder

Czy uważacie, że pisanie z kilkoma na etapie randkowania lub randkowanie z kilkoma jest okej?
Czuję się trochę zmuszony do takich działań, a szczerze mówiąc nie chciałbym tak robić. Czuję, że jest to trochę unfair ale kobiety też tak mogą robić i trzeba się z tym liczyć.
Po drugie, poznana przez internet dziewczyna, jest duża niewiadoma. Najpierw trzeba się chociażby spotkać itp. Także, chyba do pewnego momentu jest to dość rozsądne.
Pytanie, kiedy następuje moment, że już nie wypada?
Może wgl nie powinno się tak robić, szukając kogoś rozsądnego?
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LadnyChlopczyk: oczywiście, że tak laska może zghostowac Cię w każdej chwili, więc jaki jest sens tracić 12 dni na 4 laski jak w 3 dni może się wszytsko wyjaśnić z 4 laskami?
Laska pisaniem z kilkoma facetami będzie się tłumaczyć "on pierwszy napisał ją tylko odpisywałam"

Raz budząc się u laski w mieszkaniu miałem 6 nieodczytanych wiaodmosci od lasek więc nie powiem Ci kiedy trzeba przestać 😅aczkolwiek uważam, że t
  • Odpowiedz
@razdwatrzy55: Nie da się nie czytać twoich wpisów, kiedy komentujesz wszystko co się da, więc można sobie to właśnie wyobrazić XD Nie rób krzywdy innym chłopakom i oszczędź sobie te ”złote rady”.
PS Mało która dziewczyna traktuje poważnie podrywaczów z insta xd
@LadnyChlopczyk Jak dziewczyna Ci się podoba, aktywnie odpisuje na Twoje wiadomości i chce się widywać, to lepiej ogranicz się tylko do niej, bo ostatecznie nie zaangażujesz się
  • Odpowiedz
PS Mało która dziewczyna traktuje poważnie podrywaczów z insta xd

@Femme-nie-Fatale: Mało poważnie to ja traktuje dziewczyny na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a gdzie mam poznać laske, która studiuje na innej uczelni, udziela korków i ma pracę?

Nie rób krzywdy innym chłopakom i oszczędź sobie te ”złote rady”.

Krzywde to sobie OP zrobi czekając po pierwszym spotkaniu
  • Odpowiedz
@Femme-nie-Fatale: Nie no wiem, że trafiają się takie bardziej uczciwe i też natrafiłem na takie wcześniej. Takie bardziej kandydatki na żony. Problem w tym, że generalnie przez apki randkowe czuję, że każda łatwo zastąpię inną, co jest ogólnie prawdą. Każda jest inna ale z każdą można się czuć i żyć równie dobrze (pod pewnymi warunkami).
I też dopóki się zbytnio nie przywiąże, to łatwo mi się rezygnuje.
  • Odpowiedz
@Femme-nie-Fatale: Może nie zakochałem ale było parę (tak z 4), za którymi trochę tęskniłem. A jedną jeszcze wspominam po 2 latach i prawie codziennie o niej myślę, chociaż na szczęście uczucia osłabły. Może jednak do niej coś czułem.
A ty co masz na myśli, że na odwrót ?
  • Odpowiedz