Wpis z mikrobloga

Wykopowe prawaki nabrały się na swojego własnego baita.

Jakby któryś z tych 500 pelikanów poświęcił 30 sekund i kliknął w profile tych "botów", to by zobaczył, że to ich koledzy-prawacy robią sobie jaja.

Ale po co weryfikować? Przecież oni "myślą samodzielnie" i czują, że na wykopie jest inwazja botów namawiających Polaków do głosowania na Kamalę Harris xDDD

Najbardziej naiwna grupa społeczna. Nic dziwnego, że również nabierają się na fejkowe ruskie strony.

To jest autentycznie przerażające, że ci ludzie mają prawa wyborcze.

https://wykop.pl/wpis/77304473/nie-ma-zadnych-farm-trolli-1xd-usa-wybory-biden-tr

#bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazpisu #usa #trump #biden #wybory #polityka
lubiepickakao - Wykopowe prawaki nabrały się na swojego własnego baita.

Jakby któryś...

źródło: pelikan1

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lubie_pic_kakao Najlepsze jest to jak wytkniesz im ich błędy w logice, a oni zamiast się odnieść do argumentów, zawsze mają wąty o to, że śmiałeś obrazić konfederację i wyzywają od POwskich trolli xD. Są żałośni.
  • Odpowiedz
Ale po co weryfikować? Przecież oni "myślą samodzielnie" i czują, że na wykopie jest inwazja botów namawiających Polaków do głosowania na Kamalę Harris xDDD


@lubie_pic_kakao: Bo ja wiem większość ludzi to debile i wystarczy im 10 sekundowy tik tok. Pamiętam jak jakiś boomer mi pokazywał jak to 10 tys uchodźców pod Katowicami jest już przyjmowanych.
  • Odpowiedz