Wpis z mikrobloga

Ale tęsknię za wchodzeniem na wykop lub jbzd żeby się pośmiać, dowiedzieć czegoś fajnego. Pomimo blokowania pewnych tagów, to już nie to samo. Ludzie są bardziej chamscy, agresywni, brak fajnej dyskusji bez wtrącania wszędzie polityki. Ostatnio wszedłem sobie na Joemonstera pamietając jake to ciekawie miejsce było, a tam też zaczęły się jakieś takie chamskie komentarze. O Filmweb to już nawet nie wspomnę jak komentarze się popsuły()
#kiedystobylo #nostalgia
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@makapak najgorsze ogólnie w Internecie jest teraz wciskanie przez wielu użytkowników polityki. Nawet jak to nie ma sensu to ludzie o tym gadają. Albo myślą że jak wtrącą polityczny żart jako odpowiedź to będą śmieszni. Ehhh
  • Odpowiedz
@snickers111a nie tylko to jest najgorsze. Ja rano jak się budzę to irytuje mnie ból dupska i gorzkie żale przegrywow z tagu #przegryw

Człowiek wstaje z dobrym humorkiem pozytywnie nastawiony a jedna #!$%@? z drugą rozsiewają tu tylko negatywne emocje. Promują alkoholizm albo namawiają do samobojstwa.
Banda toksycznych przegrywow zniszczyła ten portal… i polityka
A jeszcze 10-15 lat temu było tu w miarę spoko.
@makapak ma w pełni
  • Odpowiedz
@makapak: Przecież joemonster to zawsze było gówno. Komentarze opanowane albo przez spermiarzy, albo politycznych czubków pokroju przygłupa kaczorowego, a fimweb się skończył, gdy wprowadzili ten layout dla tiktokowych ameb i skasowali większość forów, a zostawili trzy główne, gdzie użytkownicy zgłaszają problemy, które administracja ma w dupie, zupełnie jak na wykopie.
  • Odpowiedz
@makapak: @snickers111a: wynika to z faktu, że polityka decyduje o wszystkim i generalnie nie ma nic ważniejszego niż polityka. Niektórzy coś tam bredzą, że rodzina jest ważniejsza od polityki ale polityka rozpieprza rodziny jak mało co xD

Masz hobby, np. zbierasz znaczki? Pewnie uważasz, że nie ma to żadnego związku z polityką? A tu jeb, wchodzi ustawa że za posiadanie więcej niż 50 znaczków jest 5 lat więzienia
  • Odpowiedz