Wpis z mikrobloga

Trump:
- gruzuje Bidena w debacie
- regularnie gra w golfa
- po zamachu na wlasne życie od razu wstaje i dodaje otuchy wyborcom

Biden:
- nie wie gdzie jest i jak się nazywa
- nie potrafi wejść po schodach bez wywrotki
- myli Zelenskiego z Putinem
- nie panuje nad zwieraczem

Lewactwo: Haha i co prawaki? Nagle wiek nie ma dla was znaczenia? Przecież Trump też jest stary.

#usa #wybory #biden #trump #bekazlewactwa #polityka
  • 51
  • Odpowiedz
gruzuje Bidena w debacie


@zonobijca: merytorycznie Trump to padaka w debacie, i twierdzić inaczej może tylko ktoś kto jej nie widział. Biden walił frazesami i ledwo mówił, ale merytorycznie i tak wypadł lepiej. Trump nie miał jednego merytorycznego tryumfu w tej debacie. Jeżeli uważasz że twoje słowa są poważne, to wskaż na chociaż jeden
  • Odpowiedz
@tomekruslan twoje pytania są idiotyczne, nie wiem co trzeba mieć w głowie, by je zadawać. Nie znasz mnie, ale masz urojenia i fałszywe projekcje. Oczywiście, że jestem przeciwko atakom terrorystycznym ze strony Hamasu, nie jestem fanatykiem, jak ty, by usprawiedliwiać ataki na bezbronnych i niewinnych cywili. Musisz być podłym człowiekiem, skoro dla ciebie jest to w porządku.
  • Odpowiedz
@Wap30 tak nie miał że debata została najbardziej znaczącą debatą w historii USA i doprowadziła do rezygnacji prezydenta XD

Przede wszystkim w temacie aborcji wypadł genialnie, naprawdę byłem pełen podziwu jak to rozegrał, a widząc jak zareagował Biden Demokraci też się nie spodziewali że przeniesie ciezar dyskusji na drugą stronę
  • Odpowiedz
@tomekruslan

No byłem zły gdy zamknęli mi siłownię dlatego jak wspomniałem popieram DeSantisa

Ukraiński komik w wojskowych portkach to określenie które rzucił pewien Hindus w republikańskich prawyborach

Ja jestem bardzo tolerancyjny, nawet swój ostatni ban na wykopie dostałem za pochwałę polityki Czarnych w Afryce
  • Odpowiedz
debata została najbardziej znaczącą debatą w historii USA i doprowadziła do rezygnacji prezydenta XD


@Towarzysz_Pawulon: możemy udawać że Trump miał z tym cokolwiek wspólnego, ale sam świetnie wiesz że absolutnie tak nie było. 90% jego odpowiedzi to bebłanie kto go jak bardzo popiera, nie popiera Bidena, i jak zakończy każde zło świata jeszcze przed zaprzysiężeniem, bez żadnych szczegółów jak.

Dla inteligentnego człowieka to było godne pożałowania, a nie żadne "gruzowanie".
  • Odpowiedz
@Wap30 może bym nawet przyznał rację gdyby nie pytanie o aborcję ktore bylo poteznym oredziem Bidena i bolało Trumpa mocno z dwóch strkm a Trump zagrał tak że caly problem zrzucil na Bidena i to tak ze stanowisko Trumpa poparły obie grupy sporu
  • Odpowiedz
@AndrzejBabinicz: ale wiesz, że Trump jest o wiele bardziej proizraelski od Bidena, prawda? I wiesz, że przeniósł ambasadę z Tel Awiwu do Jerozolimy, prawda? Bo nie umiem sobie wyobrazić sytuacji, w której ktoś wchodzi na stronę internetową i pisze kompletne głupoty, nie mając zielonego pojęcia o temacie, w którym się wypowiada.
  • Odpowiedz
@VZee dla mnie przeniesie ambasady jest mniejszą uległością niż ludobójstwo za amerykańskie p8eniadze z pomienieciem kongresu ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

A tak ogolnie to myślę że te wybory dużo pokażą w jaką drogę pójdzie Trump, jeśli faktycznie zyska tak dużo u muzułmanów jak dają mu niektore sondaże w kluczowych Michigan i Minnesocie a poparcie u Żydków ani drgnie to może przemyśli czy faktycznie warto im wchodzić w
  • Odpowiedz