Wpis z mikrobloga

PODSUMOWANIE MOJEJ 22 TYGODNIOWEJ REDUKCJI

START REDUKCJI
Wzrost: 170cm
Waga startowa: 81,1kg
Początek kalorii: 2700


KONIEC REDUKCJI
Wzrost: 170cm
Waga końcowa: 69,7kg
Koniec kalorii: 2200

Razem kg: -11,4kg
Staż na silowni: 28 miesięcy
Body fat mierzony faldomierzem: 15,4%.

Początki bardzo łatwe, 4 treningi w ciągu tygodnia, na weekend jak była fajna pogoda to szosówka ~30km i spacery w niedziele. Pracuje fizycznie przy wykopach I remontach wiec zapotrzebowanie mam większe, waga ładnie schodziła, dwie jednostki cardio 30min chodzenie pod górkę by spalić 200kcal. W środku redukcji kiedy jadłem 2500kcal dorzuciłem chodzenie do pracy i na siłownię by podbić aktywność, ważyłem wtedy 77kg. Kiedy waga stanęła dorzuciłem dodatkowe dwie jednostki cardio, czyli już cztery po 30min + okazyjnie treningi boksu w sobotę lub środę. Na koniec redukcji już jednostek cardio było sześć, 7-10k kroków podczas dnia, cardio 40min, nachylenie bieżni 13,5, prędkość 5km by spalić 400 kcal - ciągle cztery jednostki siłowe na tydzień. Przez całą redukcję nie czułem głodu, nie padła psychika, nie bylem marudny, dobrze spałem, poprawiła się kondycja, siła minimalnie spadła w niektórych ćwiczeniach, brak kontuzji, widoczne żyły na barkach, przedramieniu i bicepsie - brzuszek lekko ulany jeszcze, ani razu nie zrobiłem przerwy w redukcji, typu refeed itd bo się świetnie czułem. Na koniec redukcji przy 2200 nadal chodziłem nazarty, ale czułem już, że redukcję musze zakończyć bo już przy takiej wadze ciężko pogodzić siłownię z pracą fizyczna i brakuje tej siły w ciągu dnia.

Tydzień lub dwa tygodnie zera, dwie jednostki cardio na spokojnie by odpocząć i się zregenerować i potem wlatuje na masę planem push pull legs upper lower. #silownia #dieta #mirkokoksy #mikrokoksy #chudnijzwykopem
  • 4
  • Odpowiedz
@knurku bardzo ładnie. Gratuluję. (ʘʘ)

To że się #!$%@? czułeś pod koniec redukcji to normalne jak się schodzi niżej z bf i nijak się to ma do twojej wagi, a po prostu do kwestii tego ze organizm wchodzi w stan permanentnego stresu i mode ochrony. Nawet jakbyś miał kilka kilo mięśni więcej to też byś się czuł #!$%@? przy schodzeniu niżej z poziomem tkanki.
  • Odpowiedz