Wpis z mikrobloga

@M4rcinS: TTIP i Winnicki wyzywający Pis za masowe sprowadzanie islamistów do Polski, Braun opowiadający o Srar Warsach, Korwin pełni władzy, narodowcy rozpizgani kiedyś to byli czasy kiedy zamiast Konfy istniało 2137 pomniejszych grup
  • Odpowiedz
Nie wiem, czemu mi to wklejasz, skoro nie głosowałem ani w ostatnim roku, ani kiedykolwiek wcześniej na PO, czy tam KO.


@M4rcinS: bo jest botem, cała jego aktywność to wrzucanie w kółko tych samych 5 obrazków z Tuskiem jako argument na obronę konfoszurstwa.
  • Odpowiedz
@Salam-Abdul-Al-Stulejari: amerykańska ustawa JUST 447 polegająca z tego co wiem na tym jak przebiega stan uregulowania statusu prawnego ofiar Holokaustu czy rozpowszechniania wiedzy o nim.

A mniejszość rosyjska nie lubi tego bo Żydzi i były paranoje z ich środowisk, że mielibyśmy kamienice im za frajer zwracać.
  • Odpowiedz
@M4rcinS

1. 447 - jasno obrazuje które lobby są silne w USA, a właściwie obnaża słabość polskiego, wiec w sensie geopolitycznym to jasna wskazówka, że coś trzeba poprawić.
2. Kacapy. Co ci nie pasuje? Ch..e i tyle.
3. Hmm, przyczepiłbym się co najwyżej do tego, że zżera baterie i w 95% przypadków jest zbędne dla "zwykłego Kowalskiego"
4. Co
  • Odpowiedz