Wpis z mikrobloga

@Waiter98: jak widać spermiarstwo to broń obosieczna, tak jak spermiarze mają zryte łby, tak instagramowym julkom ilość spermiarzy poprzestawiała klepki i #!$%@?ła roszczeniowość do rozmiaru Saturna
  • Odpowiedz
Na pewno będę ryzykował życiem i się zatrzymywał na autostradzie co jest bardzo niebezpieczne, żeby pomóć jakiejś głupiej piździe


@bluzgajacy: może byś zaryzykował życie a nawet zginął ale przy sukcesie dostałbyś jej uśmiech i świadomosć że nie musiała po chłopaka dzwonić, mało Ci? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Waiter98: pomijając już to co wyżej napisali, że powinna stracić prawo jazdy to jestem przekonany, że nawet brzydki facet gdyby mu się zepsuł samochód i np. nie miałby telefonu gdyby stanął jak człowiek tj. trójkąt za samochodem i machał obok trójkąta w odległości od samochodu to ktoś by się zatrzymał. No ale nie jak jakaś tępa #!$%@? stoi obok samochodu i kręci tik toka :D
  • Odpowiedz
@Waiter98: Nie wiem o co chodzi. Po pierwsze nie jestem skrajnym prawakiem żeby po wyglądzie zakładać czyjąś płeć, a po drugie nie pomagając tej osobopostaci walczę o jenu równouprawnienie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jak ona to sobie wyobrażała? Zasuwasz 140km i z jakiej odległości jesteś w stanie ocenić że to kobieta czy mężczyzna. Nie pisząc już o drodze hamowania. Co miałbym nawrotke robić kilkadziesiąt km dalej? Czy na wstecznym wracać pół kilometra? Debilka
  • Odpowiedz