Wpis z mikrobloga

@Waiter98: po pierwsze głupia pindo #!$%@? za barierki jak używasz telefonu.
Po drugie kamizelka
Po trzecie wzywasz obsługę autostrady/ekspresówki tel 19111, na autostradach są jeszcze często budki, więc dymasz do budki a nie kręcisz tiktoki.

Pomóc można wtedy kiedy da się bezpiecznie zatrzymać a na autostradzie pas awaryjny jest od awarii a nie od spotkań i pogaduszek.Jakby się tak każdy zatrzymywał z pomocą to zaraz byłby karambol.
Poza tym jak
  • Odpowiedz
@Waiter98: Spotkałem się w życiu może z pięcioma przypadkami że komuś zabrakło paliwa, i za każdym razem to była kobieta. One mają jakąś biologiczną niechęć do do stacji paliw czy co?
  • Odpowiedz
Za brak paliwa w pojeździe na autostradzie/drodze ekspresowej jest mandat 1300 PLN.

Ustawodawca pomyślał o takich idiotach


@AureIius: what? Pierwsze słyszę. Możesz to czymś poprzeć?
  • Odpowiedz
nie no, akurat trójkąt ostrzegawczy tam widać że stoi


@bardzospokojnyczlowiek: i w dodatku - o dziwo - w dobrej odległości postawiony.
Ale zamiast nagrywać durne filmiki to powinna wyjść za barierki i wezwać pomoc drogową.
  • Odpowiedz
Spotkałem się w życiu może z pięcioma przypadkami że komuś zabrakło paliwa, i za każdym razem to była kobieta. One mają jakąś biologiczną niechęć do do stacji paliw czy co?


@szasznik: no i też co ważne - paliwa przecież nie braknie znienacka tylko widać, że niedługo będzie rezerwa (na której pewnie można jeszcze ze 100 km zrobić).

Ja miałem sytuację, w której coś #!$%@?łem w obliczeniach i mi zaczęło brakować,
  • Odpowiedz
  • 2
@Waiter98: Ja bym się zatrzymał splunął w jej kierunku i odjechał jak prawdziwy samiec alfa. Tak to widziałem w wyobraźni.
  • Odpowiedz
@Waiter98: Ten przygłup naprawdę uważa, ze ludzie powinni hamować awaryjnie za 140 żeby zatrzymać się 500 metrów dalej. I co? Zawracać?
Od tego są służby techniczne i pomoc drogowa.
  • Odpowiedz