Wpis z mikrobloga

@Waiter98:

"robiła sobie test ludzi" :)
A powinna powtórzyć przepisy:

Zabrania się zatrzymania lub postoju pojazdu na autostradzie lub drodze ekspresowej w innym miejscu niż wyznaczone w tym celu. Jeżeli unieruchomienie pojazdu nastąpiło z przyczyn technicznych, kierujący pojazdem jest obowiązany usunąć pojazd z jezdni oraz ostrzec innych
  • Odpowiedz
Tak, kuźwa... Bo każdy wozi 10l benzyny i dizla żeby jaśnie pani polać. A czego jest pomoc drogowa i telefony żeby przedzwonić po pomoc? Od czego mózg żeby się zatankować przez podróżą? Poza tym widzą taką na poboczu z telefonem to myślą że jakaś tępa dzida toktoczki śrubie kręci (i w sumie się nie pomylili). Niech pójdzie do lasu i poprosi niedźwiedzia.
  • Odpowiedz
@Waiter98: Ona jest niepoważna. W takiej sytuacji idzie się zadzwonić do pomarańczowej budki, przyjeżdża obsługa autostrady, ustawia pachołki a ty idziesz na mopa z buta kupić bańkę i paliwo. Ciekawe czy ona by się zatrzymała. Głupia #!$%@? nawet kamizelki nie założyła.
  • Odpowiedz
@bialy100k: Za brak paliwa w pojeździe na autostradzie/drodze ekspresowej jest mandat 1300 PLN.
Ustawodawca pomyślał o takich idiotach, a ona robi sobie prowokacje. Niepoważny człowiek
  • Odpowiedz
@Waiter98: @bluzgajacy przecież ja zamknąć powinni za stwarzanie zagrożenia.
Jeszcze idiotka do tego stoi, że ma farta, że jej nikt nie potracil.
Raz zdarzyła mi się awaria na autostradzie i czekałem na holowanie. Gość od lawety był przede wszystkim zdziwiony, że nie zachowuje się jak debil biegając po autostradzie, tylko #!$%@? najdalej jak się da. Powiedział tylko że powinniśmy jeszcze mieć odblaskowe kamizelki.
I on widział trochę ludzi którzy
  • Odpowiedz