Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do wpisu @Kopyto96 https://wykop.pl/wpis/77270553/najwieksze-odpaly-ktore-miala-moja-ex-a-ktore-nies

Fakt, troche duzo tych czerwonych flag tolerowałeś/za słabo dawałeś jej do zrozumienia, ze ma pracować nad wadami, albo sobie znajdziesz inną kobietę. Chociaz jakość dzisiejszych kobiet ponizej 30 roku zycia jest tragiczna: albo brzydkie i grube, albo majace nie po kolei w glowie a jesli juz sensownie wyglada i jest inteligentna to juz od liceum jest wierna partnerowi, ktory jej sie oswiadczy na studiach i taka fajna dziewczyna znika z rynku matrymonialnego. Tez uwazam, ze lepiej byc kawalerem niz byc w zwiazku z brzydka/gruba/glupia/borderka, a ze wiele takich kobiet jest to wielu dobrych chłopaków nie znajdzie żony. A kobiety po 30 roku zycia sa dla szanujacego siebie mezczyzny po prostu za stare.

#zwiazki #tinder #badoo #takaprawda #logikarozowychpaskow #seks
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kosmita: @lobuz_

Ludzie błagam was, nie oceniajcie wszystkeigo na podsatwie 1 wpisu xD Ja wymieniłem najbardziej denerwujące mnie rzeczy, ale to nie znaczy, że byłem z julką borderką księżniczką.

Teraz jestem wolny i mi tak dobrze
  • Odpowiedz
@Kopyto96: nie twierdzę że byłeś z borderką.

Zamiast czepiać się jaka była, co nie wnosi już nic konstruktywnego do twojego życia, pomyśl jaki sam jesteś, że w tym siedziałeś. Ja takiego myślenia w twoim poście nie widzę, więc może jesteś wolny od niej, ale nie wolny od swoich cech powodujących że z nią byłeś.

ok? Nie dosrywam ci... po prostu sugeruję przemyśleć swoje myślenie o sobie i świecie. Pooowodzonka.
  • Odpowiedz
@kosmita: No właśnie przemyślałem i stąd ten post xD byłem głupi. Ale naprawdę ja lubiłem, znajomi mówili, że my to tak zgrani jak rodzeństwo. Myślałem, że tak już w związkach jest i tyle xd
  • Odpowiedz