Wpis z mikrobloga

Dzień 4 redukcji za mną

W przyszłym tygodniu wyjeżdżam do Białowieży z rodziną na 4 dni na krótki wyjazd. Raz w roku się należy jakiś wyjazd, aby coś zobaczyć i zwiedzić, też odpocząć. Moje pytanie. Jak przez te dni nie zepsuć redukcji? Macie jakieś dla mnie tipy mikrokosy podróżnicy? Oczywiście będzie też jedzone na mieście, bo normalnie, to rzadko jadam tam. Raczej zabranie wagi kuchennej nie przeszłoby na wyjazd

#silownia #dieta #mikrokoksy #odchudzanie #redukcja #trening
  • 11
  • Odpowiedz
@tomwick55: mówisz tak bo próbujesz grać kozaka w internecie a ja normalnie mam bebzol i czuje sie doskonale a tym kebabem miałbym cie na hita normalnie az by ci sos na wyrzezbionego cyca wyleciał
  • Odpowiedz
@tomwick55: człowieku to tylko 4 dni, jedź spędzić dobrze czas z rodziną, pozwiedzać, odpocząć, zjeść coś dobrego a nie #!$%@? się z jakimiś redukcjami i kaloriami, kulturystą pewnie nie jesteś i wszyscy mają #!$%@? na twoją formę, nawet jak zjesz trochę za dużo przez te 4 dni to nie zepsujesz redukcji
  • Odpowiedz
@tomwick55 staraj się jeść rozsądnie (nie rzucać się na jedzenie w ogromnych ilościach i jeść dla smaku) + zadbać o to żeby w każdym posiłku znajdowało się dosyć sporo białka. Tyle. Nie ma co się podpalać i odmawiać sobie czegokolwiek o ile nie jest to przeżeranie sie pod korek. Pamiętaj, że dieta ma być częścią Twojego życia, więc zdrowe i smaczne wybory żywieniowe powinny towarzyszyć Ci zawsze i wszędzie również na
  • Odpowiedz
@tomwick55: przecież możesz spokojnie nie jeść nic przez te 4 dni na wodzie i magnezie samym. Mięśnie zaczynają się spalać po 4 dniach. Ewentualnie tak jak koledzy mowią ale ja bym zrezygnował z kolacji i tyle. Dużo zależy od tego co będziesz robił. Jak zamierzasz robić po 30 kilometrów dziennie z buta z plecakiem to przecież nawet jak dobrze zjesz to i tak schudniesz.
  • Odpowiedz
  • 0
@tomwick55: Wyczuwam jakiś bait, ale #!$%@?. Jesteś na redukcji od czterech dni - zamiast zastanawiać się, czy czterodniowy wyjazd ci nie zepsuje jej efektów, powinieneś się skupić na tym, czy jesteś w stanie ten plan redukcji konsekwentnie trzymać przez kolejnych 40, 60, 80 dni. Kilkudniowa wyrwa w planie to żaden dramat, pod warunkiem, że się do tego planu później wraca i dalej realizuje założenia, a ty jesteś na etapie, na
  • Odpowiedz